terrace mix evlerinin sosyal donatı alanları

Esenyurt'a 'İnan'dı, uygun fiyatlı proje yaptı!

Konut Projeleri 02.08.2014 12:35

Terrace Mix projesinde dairelerin fiyatları 118 bin liradan başlıyor. Projede ödeme seçeneğine göre indirim fırsatı sunuluyor

Fiyatların 118 bin liradan başladığı projede satışlar devam ediyor. Cazip ödeme seçenekleriyle ön plana çıkan proje İnanlar İnşaat imzası taşıyor. Esenyurt'ta konumlandırılan Terrace Mix Evleri'nde geniş yeşil alanlar ön plana çıkıyor. Torium AVM'ye yürüme mesafesinde hayat bulan Terrace Mix kapsamında 437 daire ve 508 home ofis bulunmakta.

Banka kredisi fırsatı

20 bin metrekare büyüklüğe sahip arsa üzerinde inşa edilmekte olan projede minimum kira getirisinin 750 lira seviyelerinde olması bekleniyor. Banka kredisi kullanımına da uygun olan ve İnanlar İnşaat imzası taşıyan projede VIA Mimarlık tarafından tasarlandı.

Lüks sosyal donatılar

Terrace Mix Evleri'nin 97 bin 57 metrekaresi konut alanına, 4 bin 15 metrekaresi ticari alana ayrılırken projenin inşaat büyüklüğü 167 bin 138 metrekare olarak belirlendi. Geniş yeşil alanlara sahip olan Terrace Mix'te fitness center, sauna, yüzme havuzu, otopark, çocuk oyun alanları gibi seçenekler bulunmakta.

Terrace Mix İletişim Bilgileri;

Web: http://www.terracemix.com/
Telefon: 444 2 002