Gümüş Panorama / Uçar Grup

Uçar Grup firmasının Gümüş Panorama projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
esenyurttaki gümüş panorama projesi

Esenyurt, Gümüş Panorama'yla uçacak

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 02.11.2015
Gümüş Panorama Esenyurt projesi Uçar Group tarafından hayata geçiriliyor.
Uçar Grup'un İstanbul Esenyurt'taki projesi Gümüş Panorama, tasarımı ve tüm ihtiyaçlara cevap verecek konseptiyle öne çıkıyor. 19 bin 200 metrekarelik arsa üzerine konumlandırılan dev yatırım içerisinde 607 daire, 107 ofis, 33 cadde dükkanı ve 30 dükkanlı bedesteni ile adından söz ettirecek.

Çatıda yüzme havuzlu villa

Göl ve deniz manzaralı, kendine ait yüzme havuzu bulunan 2 villanın, konut bloğundaki en üst katta yer bulacağı projede daireler 1+1 ile 4+1 arasında değişiyor. Belediye ve Kaymakamlık gibi merkezi noktalara yürüme mesafesinde inşa edilen Gümüş Panorama'da sosyal tesislerde dikkat çekiyor.

İşin yeni merkezi olacak

Proje kapsamında yer alan ofis bölümünde toplantı salonu, cafe, restaurant, kapalı otopark gibi alternatifler bulunmakta. Esenyurt'ta iş dünyasının yeni kalbi olacak olan Gümüş bölümünde A+ ofisler yer alıyor.

Farklı konut tasarımlarıyla ev almak isteyenlere cazip seçenekler sunan Gümüş Panorama City, Torium AVM, Marmara Park AVM, Bauhaus, Media Makrt gibi merkezlere yakınlığıyla öne çıkıyor. 

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

gümüş panorama city esenyurt uçar group