Esenler Emlak Konutları / Emlak Konut GYO - Esenler Belediyesi - ESKON A.Ş.

Emlak Konut GYO - Esenler Belediyesi - ESKON A.Ş. firmasının Esenler Emlak Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Esenler Emlak Konutları

Esenler Emlak Konutları'ndan 3 ödeme seçeneği!

Konut Projeleri Emine Pile 04.12.2015
Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Bölgesi’nde inşa edilen Esenler Emlak Konutları ödeme avantajları ile satış rekorları kırıyor.
Emlak Konut GYO-ESKON A.Ş.-Esenler Belediyesi işbirliği ile hayata geçirilen Esenler projesi, bulunduğu lokasyon ve uygun ödeme avantajları ile ev alacakların dikkatini çekiyor. Ödeme seçenekleri ile Emlak Konut G.Y.O'nun pazarlama başarısı olarak yerini alan projede her aileye uygun daire tipi bulunuyor. 1+1'den 4+1'e kadar çeşitli gelir sahiplerine alternatifler sunan Esenler Emlak Konutları toplam 2.373 konut ve 55 ticari üniteden oluşuyor. 57 bin metrekarelik arsa alanı bulunan proje sosyal donatıları ile de beğeni topluyor. 

Geneli yeşil alandan oluşan proje planlı peyzajı, dinlenme ve çocuk oyun alanları, kapalı ve açık otoparkı, asansörle otoparktan katlara ulaşım, mantolama sistemi, güvenliği ile inşa edilen konutlar farklı ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunuyor. Yoğun ilgi gören 1+1 dairelerin tükendiği projede 2+1 dairelerin fiyatları 528 bin liradan başlangıç gösteriyor. Teslimlerin ise Kasım 2017'de başlaması planlanıyor. 

ÖDEME KOŞULLARI

1) Satış bedelinin tamamının peşin satılması halinde satış bedeli üzerinden %10 indirim uygulanacaktır.

2) Satış bedeli üzerinden  %10 peşin, % 10 2016  Eylül , %10  2017 Eylül ayında  ara ödeme ve de kalan tutar ise konut tesliminden  itibaren  120 ay vade uygulanarak her altı ayda bir TÜFE'ye endeksli olarak güncellenecektir.

3) Satış bedelinin yarısı peşin, yarısı 24 aya bölünerek vade farksiz olarak taksitlerin hemen başlaması koşuluyla tercih edilebilecektir.

Esenler Emlak Konutları