Esenler Emlak Konut projesi

Esenler Emlak Konutları'nda satışlar devam ediyor

Konut Projeleri Emine Pile 07.10.2015
Esenlerde büyük dönüşümü başlatan Emlak Konut G.Y.O'nun Esenler'de hayata geçirdiği 2373 konutluk projede satışlar devam ediyor.
Emlak Konut GYO - ESKON A.Ş. - Esenler Belediyesi işbirliği ile inşa edilen Esenler Emlak Konutları'nda satışlar uygun ödeme koşulları ile devam ediyor. Şehrin ortasında, metroya, toplu ulaşıma, yeşil alanlara yürüme mesafesindeki Esenler Emlak Konutları projesi 2+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri ile çeşitli gelir sahiplerine alternatifler sunuyor. Toplam 57 bin metrekare alan üzerine planlanmış olan proje 2373 adet konut 55 ticari üniteden oluşuyor.

1+1 dairelerin tükendiği projede en düşük konut fiyatı 474 bin liradan başlangıç gösteriyor. Farklı ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunulan projede teslimlerin Mayıs 2017'de başlaması hedefleniyor. 

Esenler Emlak Konutları'nda ödeme koşulları: 

1) Peşin satışlarda satış bedeli üzerinden %5 indirim yapılıyor.

2) Tüfeli satışlarda %10 peşin, %10 12. ayda, %15 konut tesliminde ara ödeme, taksit tutarının konut tesliminde başlaması ve kalan tutar satış tarihinden başlamak kaydıyla her altı ayda bir TÜFE endeksi oranı üzerinden 120 aya kadar vade ile daire sahibi olunabiliyor.

3) Sabit vadeli satışlarda ise %10 peşin,%10 12.ayda,%15 konut tesliminde ara ödeme, taksit tutarının konut tesliminde başlaması ve kalan tutar %0,50 vade farkıyla 120 aya kadar vade tercih edilebiliyor.

Esenler Emlak Konut Emlak Konut GYO ESKON Esenler Belediyesi