Erka Panorama / Erka Grup

Erka Grup firmasının Erka Panorama projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
erka konsept

Erka Konsept ve Erka Panorama'da 60 ay vade fırsatı sürüyor

Konut Projeleri Emine Pile 07.03.2017
Erka Yapı tarafından Kağıthane'de hayata geçirilen Erka Konsept ve Erka Panorama projelerinde “%20 peşin,%69, 60 ay vade” kampanyası devam ediyor.
Erka Konsept'te; 2+1,3+1 konut tipleri yer alırken, fiyatlar 440 bin TL'den başlıyor. Erka Panorama'da ise 1+1 ve 2+1 konutlarda fiyatlar 362 bin TL'den başlıyor.

3 AYDA %30'U SATILDI

İstanbul merkezi noktalarından Kağıthane'de hayat bulan  Erka Konsept'in %40'ı ve Erka Panorama'nın, %25'i satılırken, bu iki projede kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Erka Yapı'nın Kağıthane'deki kentsel dönüşüm  çalışmalarının ilk adımlarını oluşturan ve %50'ı tamamlanan Erka Konsept ve Erka Panorama Mayıs 2018'de teslim edilecek. Erka Yapı, Kağıthane'de kentsel dönüşüm kapsamında 3 yıl içinde 9 ayrı adada 1400 konut yapacak.

İstanbul'un merkezi yerinde ekonominin can damarı olan büyük finans kuruluşlarının sıralandığı Levent-Büyükdere Caddesi'ne yürüyüş mesafesinde konumlandırılan Erka Konsept ve Erka Panorama, köprü bağlantı yolları, AVM'ler, eğitim kurumları ve hastanelere yakın konumuyla fark sağlıyor.

Fitness center,teras cafe,çocuk oyun parkı,Lobby, 7/24 güvenlik ve çocuk oyun parkı Erka Konsept ve Erka Panorama'nın  ayrıcalıkları arasında yer alıyor.

erka konsept erka panorama erka kentsel dönüşüm