Erguvan Premium
Haberler / Konut Projeleri / Erguvan Premium'da 1000 TL öde rezidansını ayırt!

Erguvan Premium'da 1000 TL öde rezidansını ayırt!

Konut Projeleri 13.04.2017 14:46

Erguvan Premium projesinde 1000 TL ön ödeme yaparak rezidansınızı ayırtabilir, mayıs ayındaki fiyat artışında etkilenmeyebilirsiniz.

Erguvan İnşaat'ın Kurtköy'de gerçekleştirdiği yeni projesi Erguvan Premium Residence'ın satış ofisi mayıs sonun açılmaya hazırlanıyor. Erguvan Premium Residence'ta başlatılan yeni kampanyasında lansman avantajlarını kaçıranlar için yeni fırsatlar sunuyor. Kurtköy'ün çevre dostu rezidans projesi Erguvan Premium Residence'ta mayıs ayında başlayacak senetli satışlardan bugünden yararlanmak isteyenlerin bin TL ön ödeme yapması yeterli.

Erguvan Premium Residence

Erguvan İnşaat, Kurtköy'deki çevre dostu rezidans projesi Erguvan Premium Residence'ta lansman avantajını kaçıranlara yeni fırsatlar sunan bir kampanya başlatıyor. Şubat ayında vitrine çıkan Erguvan Premium Residence'ta projenin yüzde 33'ü lansman döneminde sahibini buldu. Yeni projenin satış ofisi ise mayıs sonunda hizmete giriyor.

Satış ofisinin açılışında müşterilerine yönelik bir organizasyon gerçekleştirecek olan Erguvan İnşaat, aynı zamanda banka kredisi kullanmak istemeyen müşteri adayları için senetli satışları da başlatacak. Şirket, senetli satış dönemi fırsatlarından bugünden yararlanmak isteyen müşterileri için bin TL ön ödemeli seçenek sunuyor. Konut alıcıları sadece bin TL ödeyerek bugünden istediği daireyi rezerve edebilecek ve yeni fiyat artışından etkilenmeyecek.

Erguvan Premium Residence

Mevcut fiyatlardan ev sahibi olma fırsatı

Lansman döneminde müşterilerin gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür eden Erguvan İnşaat Yönetici Ortağı Emre Maraşlı, satılık konut fiyatlarının 295 bin lira ile bir milyon 150 bin lira arasında değiştiği projede aylık bin 910 TL taksitle ev sahibi olma fırsatının sürdüğünü, mayıs sonuna kadar mevcut fiyatlardan ev sahibi olmak isteyenlerin bugünden bin TL ödemesinin yeterli olacağını dile getirdi.

Erguvan Premium Residence
Emre Maraşlı

Ek masraf korkusu yaşatmıyor

Erguvan Premium Residence'ta fiyata herşey dahil kampanyasıyla müşterinin ek masraf korkusuna son veriliyor. Planlı ve hızlı geliştiği için son yıllarda yatırımcıların tercihlerinde üst sıralarda yer alan Kurtköy'de müşterilerini masrafsız yatırıma davet eden Erguvan İnşaat, KDV, iskan bedelleri, abonelik bedelleri, ankastre ürün gibi sonradan çıkabilecek tüm masrafları iptal etti. 

Emre Maraşlı, “Tek fiyat ile alıcıya sürpriz masraflar çıkarmıyoruz.  Müşterilere işlemlerde de kolaylık sağlıyoruz.  Bizim rezidanslarımızda masraf da bürokrasi de yok” dedi.