equinox çayyolu

Equinox Çayyolu projesi nerede?

Konut Projeleri 19.04.2017 15:42

SK Grup imzası ile hayata geçirilen Equinox Çayyolu projesi Ankara Çayyolu'nun merkezi yerinde bulunuyor.

SK Grup tarafından Ankara'nın Çayyolu ilçesine inşa edilen Equinox Çayyolu projesi 11 bin 200 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Proje içinde yer alan 4+1, 5+1, 6+1 ve dubleks daire tipleri olup daire alanları 220 metrekare ile 450 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Toplam 138 daireden oluşan proje A, B ve C olmak üzere 3 bloktan oluşuyor. A ve B blokları 109 metre yüksekliğe sahip olurken C bloğu ise yatayda yer alıyor.

Merkezi Konumu

Çayyolu'nun merkezi konumunda yer alan proje; Hacettepe Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, ODTÜ, Çankaya Üniversite'sine yakın konum yer alıyor. Ayrıca Atatürk Araştırma Hastanesi, Başkent Üniversitesi Hastanesi, Güven Hastanesi Çayyolu Kampüsü'ne de yakın konumda bulunuyor. 

Konut sahiplerinin alışveriş yapmaları içinde proje; Ankuva Bilkent alışveriş merkezine, Arcadium'a, Gordion'a, Galeria'ya, Minasera'ya, CarrefurSA'ya ve Pretiker'e yakın konumda yer alıyor. Projede konut alıcıları açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi gibi sosyal donatılar da bulunuyor.

Equinox Çayyolu fiyatları

Projeden konut almak isteyenler için ödemede yüzde 50 peşinatla 24 ay vade farksız taksit imkanı yer alıyor.

Daire Tipi En Düşük Fiyat
4+1 1 milyon 750 bin lira
5+1 1 milyon 900 bin lira