Epique Island / Aksoy Holding

Aksoy Holding firmasının Epique Island projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
epique island projesi bodrum

Epique Island Bodrum’da metrekaresi 8 bin euro!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 21.03.2016
Aksoy Holding'in yeni adası Epique Island projesinde satışlar başladı. Dev projede en ucuz metrekare fiyatı 8 bin euro.
Aksoy Holding'in Bodrum Tilkicik Koyu'ndaki yeni projesi Epique Island bugün görücüye çıktı. Metrekare fiyatlarının 8 bin eurodan başladığı proje, ada üzerinde hayata geçiriliyor. 200-250 milyon dolarlık yatırım büyüklüğüne sahip projede 300-350 milyon dolarlık ciro hedefleniyor.

Ada üzerindeki doğal taşların, villaların dış cephesinde kullanıldığı Epique Island Bodrum'da 15'e yakın villa için ön talep alındı. Villalara ait bahçelerin bulunduğu projede ana hedef yerli müşteriler ancak yabancıların talepleri de dikkate alınıyor.

İnşaatına Mart 2015'te başlanan projeye ait 700 metrekarelik plaj bulunacak. 150 tekne bağlama kapasiteli marinada ise öncelik villa sahiplerinin olacak. 126 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen Epique Island'da 50 suitten meydana gelen otel bulunmakta.

Dünyaca ünlü SOATA tarafından tasarlanan ve hafriyatında yüzde 90'a gelinen Epique Island, Bodrum merkeze 25 kilometre, Palmarina'ya 3 kilometre uzaklıkta hayat buluyor. Açık teras villa, avlu villa ve lineer villa konseptlerine sahip projede villa büyüklükleri 469 metrekare ile 706 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Toplantı esnasında önemli açıklamalarda bulunan Aksoy Holding CEO ve Başkan Yardımcısı Erol Aksoy, Epique markasının Bodrum'dan sonra İstanbul olmak üzere tüm şehirlerde var olacağını söyledi.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

epique island epique island fiyat epique island bodrum Aksoy Holding Erol Aksoy