aksoy holdingin bodrum tilkicik koyunda inşa ettiği epique island projesi

Epique Island, Bodrum Tilkicik Koyu’nda yükseliyor

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 24.08.2015
Aksoy Holding imzasıyla inşa edilen Epique Island projesinde yaşam 2017'nin yaz aylarında başlayacak.
Aksoy Holding, dünyada ses getirecek bir proje hazırlıyor. Epique Island adı verilen dev yatırım, Muğla'ya bağlı Bodrum ilçesindeki Tilkicik Koyu'nda inşa ediliyor. Conrad İstanbul Oteli'nin de sahibi olan Aksoy Holding'in yeni projesi 12,6 hektar alan üzerine kuruluyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=epique+island'>epique island</a> bodrum projesinin gece görünümü

Epique Island projesi tamamlandıktan sonra böyle görünecek...

Tasarım süreci 2014'te başlayan projede inşaat faaliyetleri 2015 itibariyle başladı. Teslimlerin 2017 yazında yapılması planlanan dev yatırım içerisinde 75 villa, marina, butik otel, plajlar,açık havuz ve deniz havuzu, çocuk kulübü, heliport, restoran ve barlar ile fitness ve spa yer almakta.

İç mimarisi Stefan Antoni Associates, uygulama mimarisi ise Bora Ekinci Mimarlık tarafından gerçekleştirilen Epique Island projesinde villalar 513 metrekare ile 738 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 10 farklı tasarıma sahip villalar içerisinde 3, 4, 5 oda yer almakta.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=epique+island'>epique island</a> projesindeki villaya ait bir kare

Geniş tasarımlı villalar doğayla iç içe olacak...

Aksoy Holding CEO'su Batu Aksoy Epique Island ile ilgili “Türk turizmine önemli katkıda bulunacağını düşündüğümüz Epique Island projesini duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Projemizin, villa sahipleri ile otel ve marinayı ziyaret edecek tüm konuklara benzersiz bir deneyim sunacağına inanıyoruz. Bodrum'un en güzel koylarından Tilkicik'te doğaya ve çevreye duyarlı olarak inşa edilecek projemizin kişisel lüksün yeni adresi olacağına inanıyoruz. Güney Afrika kökenli olması nedeniyle doğayla içiçe yaşam konusunda uzman olan SAOTA ile gerçekleştirdiğimiz Epique Island projemiz, gerek konumu gerek mimarisi gerekse de sunacağı hizmetler ile Türk turizmine ve gayrimenkul sektörüne yenilikler getirecektir” diye konuştu.

Epique Island projesinde yer alan 33 adet açık teras villalar 513 metrekare büyüklüğe sahip ve A, B, C tiplerinden oluşmakta. Projede yer alan avlu villalar ise A, B, C, D, E olmak üzere 5 farklı şekilde tasarlandı. 633- 637- 658- 635- 671 metrekare büyüklüğe sahip villalardan oluşan avlu villalardan 29 adet bulunmakta. 13 adet villanın yer aldığı lineer villalar ise 730 metrekarelik A ve 738 metrekarelik B tipi tasarımlardan oluşmakta.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

epique island epique island bodrum tilkicik koyu epique island aksoy holding epique island