Emre İnşaat
Haberler / Konut Projeleri / Emre İnşaat, butik proje ile dönümüşe katkı sağlıyor

Emre İnşaat, butik proje ile dönümüşe katkı sağlıyor

Konut Projeleri 22.02.2015 11:49

Kentsel dönüşüm projeleri ile bölgede önemli bir kurum haline gelen Emre İnşaat, Şişli Park Evleri markası ile Şişli'de projelerine devam ediyor.

2003 yılında adım attığı sektörde kısa sürede konuşulan ve tercih edilen projeler üretmeyi başaran Emre İnşaat bu zamana kadar 50 nin üzerinde S projeye imza atarak 750 civarında aileyi deprem korkusu yaşamayacakları kaliteli konutlara kavuşturdu. 

Tasarımdan uygulamaya ciddi bir fark oluşturarak faaliyet gösterdiği bölgelerde tercih gören bir kurum haline geldiklerini belirten şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Erol Taş ile kentsel dönüşümü ve Emre İnşaat'ın başarısının altındaki dinamikleri konuştuk. 

Erol Bey, Emre İnşaat'ı farklı kılan özellikler nedir? 

Emre İnşaat, ideallerini ve etik değerlerini, ticari hedefler gibi birçok şeyin üzerinde tutan bir şirket. Geliştirdiği ve uyguladığı her projede toplumsal, yararı gözeten nasıl daha çok kazanabiliriz den ziyade, nasıl daha çok değer oluşturabiliriz sorusuna cavap arayan bir şirketiz. 

Bize göre, işimizi önemli ve özel kılan iki temel neden var. Bunlardan birincisi deprem gerçeği, ikincisi ile ise insanların mutlu bir şekilde yaşayacakları bir eve sahip olma hayalidir. 1999 depreminden binlerce vatandaşımızı inşaat molozlarının altında bıraktık. Aklımıza geldikçe halen içimizin acıdığı bu olay karşısında, konut üreten bir şirket olarak bizler kabasından incesine projemizin her bir unsurunda kullanacağımız malzemenin üst kalitede olmasını tercih ediyoruz. Maaliyeti hiç önemli değil, az kazanalım ama insanlar güven içinde otursun, bizim için bu daha önemli. 

Diğer yandan ülkemizde insanların en büyük hayali ev sahibi olmaktır. Yıllarca çalışır çabalar, yemez içmez para biriktirir, yetmez ise çevresinden borç para alır ve ev sahibi olur. Biz Emre İnşaat olarak, insanımızın ne emeklerle ev sahibi olmaya çalıştığını çok iyi biliyoruz. O yüzden de onların beklentilerinin, hayallerinin üzerinde evler yaparak ve makul fiyatlarla sunarak, onların mutluluğuna katkı sağlamayı, mutluluklarına ortak olmaya çalışıyoruz.