Elysium Soul Beyoğlu

Elysium Soul Beyoğlu'nda avantajlar devam ediyor!

Konut Projeleri 04.01.2017 13:59

Lokasyonuyla dikkat çeken Elysium Soul Beyoğlu projesinde teslimler yıl sonunda başlayacak.

Ruhunuzda İstanbul varsa, Ofton imzalı Elysium Soul Beyoğlu'nda 1+0 daireler, 36 ay 0 faiz avantajıyla 588 bin 750 TL'den başlayan fiyatlarla sizi bekliyor. Üstelik KDV'nin yüzde 17'si Ofton'dan.

225 dairelik Elysium Soul İstanbul projesi, Beyoğlu'nda Bilgi Üniversitesi'nin eski yeri üzerinde konumlandırılıyor. Alanları 54 metrekare ile 202 metrekare arasında değişen dairelerden oluşan projede teslimler 2017 Aralık'ta gerçekleştirilecek. Altın 4 adet ticari birimin bulunduğu Elysium Soul İstanbul'dan 250 milyon TL ciro bekleniyor.

Ofton İnşaat tarafından hayata geçirilen Elysium Soul İstanbul'da 36 aya kadar sıfır faiz imkanı sunuluyor. Proje, Taksim'e 1,5 dakika, Nişantaşı, Şişli, Karaköy ve Beşiktaş'a 5 dakika, Boğaziçi Köprüsü'ne 10 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise sadece 20 dakika mesafede yer alıyor.

6 bin 610 metrekare arsa üzerinde 7 katlı 2 bloktan oluşan Elysium Soul İstanbul'nda kapalı yüzme havuzu, buhar odası, sauna, fitness center ve kapalı otopark yer alıyor. Elysium Soul Beyoğlu çevresinde konumlanan Haliç Kongre Merkezi, İstanbul Modern ve yakın zamanda hayata geçecek olan Koç Contemporary Art Museum, Pilevneli Gallery gibi sanat merkezleri ile tam bir kültür merkezi konumunda.