Ofton Beyoğlu / Ofton İnşaat

Ofton İnşaat firmasının Ofton Beyoğlu projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
elysium ofton beyoğlu

Elysium Soul Beyoğlu’nda 580 bin TL’ye 1+0 daire!

Konut Projeleri Emine Pile 03.01.2017
Ofton İnşaat’ın Elysium markalı projelerinden Elysium Soul Beyoğlu’nda daire fiyatları 580 bin liradan başlangıç gösteriyor.
Elysium markalı projeleri ile adından söz ettiren Ofton İnşaat, Beyoğlu'nda 221 konutluk projeye imza atıyor. İstanbul'un  en değerli lokasyonlarından Beyoğlu'nda inşa edilen ve inşaat çalışmaları hızla devam eden proje yatırımcısına yüksek prim vaat ediyor. 

Beyoğlu'nun tüm sosyal olanaklarına kolayca ulaşabileceğiniz bir konumda yer alan Elysium Soul Beyoğlu, merkezi noktalara yakınlığı ve ulaşım avantajları ile de dikkat çekiyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 daire tiplerinin bulunduğu projede daire büyüklükleri 50 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 6 bin 610 metrekarelik Bilgi Üniversitesi'nin Dolapdere Kampüsü'nün bulunduğu arazide inşa edilen Elysium Soul Beyoğlu'nda dairelerin yanı sıra 4 ticari ünite de 

İki blok olarak yükselen projede daire fiyatları 580 bin liradan başlangıç gösterirken en düşük daire kiraları 3 bin lira seviyelerinden başlıyor. Yüzde 55'i satılan Elysium Soul Beyoğlu'nda teslimler ise 9 ay sonra başlıyor. 

Modern mimari ile tasarlanan ve geniş peyzaj alanı bulunan Elysium Soul Beyoğlu, Çamoğlu Mimarlık imzası taşıyor. Ayrıca projenin sunduğu ayrıcalıklardan modüler ev sistemi sayesinde istenilen metrekarede daireleri birleştirebilmek mümkün oluyor.

Elysium Ofton Beyoğlu Ofton İnşaat Ofton Beyoğlu