Ofton Beyoğlu / Ofton İnşaat

Ofton İnşaat firmasının Ofton Beyoğlu projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
elysium soul projesi

Elysium Soul Beyoğlu satışa çıktı

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 10.12.2015
Ofton İnşaat'ın yeni projesi Elysium Soul Beyoğl'nda fiyatlar 522 bin 210 liradan başlıyor. Projede sıfır faizle ev almak mümkün
Ofton İnşaat yeni projesi Elysium Soul Beyoğlu'nu basına tanıttı. 90 milyon liralık yatırım değerine sahip olan projede metrekare fiyatları 9 bin lira ile 14 bin lira arasında değişiyor. Double Tree By Hilton piyalepaşa otelinde düzenlenen toplantı Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanları İsmail Hakkı Altun ve Yusuf Şimşek ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Yüksek prim beklentisi

Tamamlandığında yüzde 30-50 arasında prim yapması beklenen Elysium Soul projesinden 250 milyon liralık ciro hedefleniyor. Dükkan fiyatlarının 16 milyon lira ile 25 milyon lira arasında değiştiği projede 36 ay sıfır faizle veya banka kredisiyle ev sahibi olunabiliyor.

Dönüşüm kapsamında yükseliyor

Kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen Elysium Soul Beyoğlu'nda daire fiyatları 522 bin 210 lira ile 2 milyon 627 bin 260 lira arasında farklılık gösteriyor. Çamoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan proje 6 bin 610 metrekarelik arsa üzerinde hayata geçirilmekte.

Beykoz'da yeni bir proje

Butik konseptli projeler üreten Ofton İnşaat önümüzdeki dönemde İstanbul'un batısında 1000'den fazla konutun yer alacağı yeni bir yatırım için düğmeye basacak. Turizm yatırımlarına tüm hızıyla devam eden şirket Beykoz'da ticaret+konut kapsamında yeni bir proje daha üretecek

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

elysium soul beyoğlu elysium soul beyoğlu projesi