2 blok ve havuz

Elysium Serenity Kandilli’de yeni kampanya

Konut Projeleri Rüya Tulumbacı 15.10.2015
Ofton İnşaat imzalı Elysium Serenity Kandilli Projesi'nde daire sahibi olmak için yeni fırsat başladı.
Türkiye'nin önde gelen inşaat gruplarından Ofton İnşaat, İstanbul'un en köklü yerleşim merkezlerinden Kandilli'de hayata geçirdiği 2. Projesini uygun ödeme planı ile alıcıya sunuyor. 

Ödeme seçenekleri

Elysium Serenity, İstanbul Boğazı'nın huzurunu, bahçe kullanımlı ve az katlı yaşam alanları ile 350.000 - 835.000 TL arasında değişen fiyatlarla satıyor.
Kampanya kapsamında daire fiyatının minimum yüzde 25'inin yüzde 5'lik kısmını peşin olarak, kalan kısmının ilk yüzde10'unu ilk altı ay, ikinci yüzde 10'unu da ikinci altı ayda ödeyenler Elysium Serenity Kandilli'de ev sahibi olacaklar. Ofton İnşaat, daire fiyatının kalan yüzde 75'lik kısmı için banka kredilerine yönlendiriyor.

Lokasyon avantajı 

Toplam 5 bin 465 metrekare arazi üzerine inşa edilen Elysium Serenity Kandilli, 3 blok ve 75 daireden oluşuyor. Proje, 1+0, 1+1 ve 2+1 formatta, flat ve dubleks daire seçenekleri sunuyor. Boğaziçi Köprüsü'ne 4,2 km ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 5,5 km mesafede konumlanan projede, açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna ve buhar odaları ve fitness merkezi gibi sosyal imkanlar bulunuyor.

Ofton inşaat Elysium Serenity kandilli