Elysium Serenity Kandilli / Ofton İnşaat

Ofton İnşaat firmasının Elysium Serenity Kandilli projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Elysium Serenity Kandilli

Elysium Serenity Kandilli’de ayrıcalıklı bir yaşam!

Konut Projeleri Emine Pile 10.06.2016
İstanbul’un en köklü yerleşim merkezlerinden Kandilli’de inşa edilen Elysium Serenity Kandilli, deniz ve doğa ile iç içe yaşama imkanı sunuyor.
Ofton İnşaat tarafından İstanbul'un en güzel ve en tarihi semtlerinden Kandilli'de hayata geçirilen Elysium Serenity Kandilli, Elysium Serene projesinin yanı başında bulunuyor. 

Mimarisi ile göz alan proje, az katlı 75 dairelik 3 bloktan oluşuyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı projede ayrıca dubleks daireler de bulunuyor. 5 bin 461 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Elysium Serenity, sosyal olanakları ile de ayrıcalıklar sunuyor. Elysium Serenity Kandilli; fitness center, yüzme havuzları, sauna/buhar odası, otopark gibi sosyal alanlarıyla yatırımcıların tercih sebebi oluyor. 

Eşsiz konumu, ulaşım olanakları, az katlı ve bahçe kullanımlı mimari yapısı ile büyük ilgi gören proje, Boğaziçi Köprüsü'ne 4,2 km ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 5,5 km mesafede konumlanıyor. 

Elysium Serenity Kandilli projesi kapsamında hazırlanan kampanya ile yüzde 50 peşin kalan yüzde 50 ise 60 ay 0 faiz imkanı ile ödenebiliyor.  

 

Elysium Serenity Kandilli