Elysium Miramar Bodrum / Ofton İnşaat

Ofton İnşaat firmasının Elysium Miramar Bodrum projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
elysium miramar bodrum projesinin bodrum kalesi ve marina manzaralı balkonu

Elysium Miramar Bodrum’da 530 bin euroya!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 10.08.2015
Ofton İnşaat'ın Muğla'ya bağlı Bodrum ilçesi Yokuşbaşı bölgesinde hayata geçirdiği Miramar'da teslimler Mayıs 2016'da yapılacak.
Ofton İnşaat'ın Bodrum Yokuşbaşı bölgesinde hayata geçirdiği Elysium Miramar Bodrum projesinde satışlar devam ediyor. Bodrum Kalesi ve marina manzarasına sahip olan projede 46 ikiz dubleks villa ve 4 adet penthouse daire bulunuyor.

miramar projesindeki serinleme havuzu

Tüm evlerde özel serinleme havuzu bulunuyor...

Fiyatların 530 bin euro seviyesinden başlamakta olduğu Elysium Miramar'da ikiz dubleksler 197 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 şeklinde tasarlandı. Kendisine özel serinleme havuzu bulunan ikiz dublekslerin dışında penthouse konutlar 198 metrekare 4+1 olarak satılıyor. Projede penthouseların fiyatları ise 1.1 milyon eurodan başlangıç gösteriyor.

bodrum manzarası

Elysium Miramar'da bir dubleksin manzarası...

Projede daire alanlara özel Gümbet'te özel bir koy tahsis ediliyor. Tüm sosyal olanakların bulunduğu Miramar Bodrum'da özel otopark, misafir otoparkı, geniş yeşil alanlar biri birçok seçenek yer almakta. Projede yaşamın Mayıs 2016'da başlaması hedefleniyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

elysium miramar bodrum elysium miramar bodrum fiyat