Elysium Es Beykoz / Ofton İnşaat

Ofton İnşaat firmasının Elysium Es Beykoz projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Elysium Es Beykoz

Elysium Es Beykoz en az yüzde 30 kazanç getirecek

Konut Projeleri Emine Pile 09.11.2016
Ofton İnşaat’ın Elysium serisinin yenisi Beykoz’da hayata geçiriliyor. Tek blokta 100 adet konuttan meydana gelen proje bugün basına tanıtıldı.
‘Elysium' markalı projeleri ile adından söz ettiren Ofton İnşaat yeni projesi için Beykoz'u seçti. 7 katlı olarak inşa edilen Elysium Es Beykoz, 1+1 ve 2+1 konut tipinde tasarlanıyor. Daire büyüklükleri 80 metrekare ile 227 metrekare arasında değişiklik gösteren projede teslimler ise Nisan 2018'de başlayacak. 

12 Ağustos'ta ön lansmanı yapılan ve satışları başlayan projenin bugün gerçekleştirilen lansmanında ise tüm merak edilenler anlatıldı.

Lansmanda Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı İsmail Hakkı Altun, Elysium Es Beykoz'dan daire alanların en az yüzde 30 kazanç sağlayacağını belirtti. 15 Temmuz darbe girişiminin kısa süreli de olsa duraksama yaşandığını ancak bu girişimin etkilerinden çabuk çıkıldığını ifade etti. "2017 yılı ile ilgili olumsuz bir düşüncemiz bulunmuyor. Sıkıntılı dönemlerin geride kaldığını düşünüyorum" dedi.

55 milyon 100 bin liralık maliyet ile hayata geçirilen projeden 70-75 milyon liralık ciro hedeflediklerini ifade eden Altun, yatırımcılara en az yüzde 30 prim öngördüklerini söyledi. Elysium Es Beykoz'daki toplam 15 ticari ünite hakkında bilgiler veren İsmail Hakkı Altun, projedeki ticari üniteleri tek tek ya da toplu olarak satacaklarını belirtti.  

Elysium Es Beykoz İsmail Hakkı Altun Suzan Arar