ofton elysium elit koşuyolu bağdat caddesi

Elysium Elit Koşuyolu’nda ön talep süreci başladı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 26.01.2015
Ofton İnşaat'ın Bağdat Caddesi'ne yakın konumda inşa ettiği ElysiumElit Koşuyolu projesinde ön talep yapmak mümkün.
Ofton İnşaat'ın Anadolu Yakası'nın en gözde bölgelerinden olan Koşuyolu'nda hayata geçireceği Elysium Elit projesinde ön talep alma dönemi başladı. 10 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen projede iki blok bulunuyor.

Yüzde 25 peşinat ödeyip kalan bölümün banka kredisiyle tamamlanabildiği Ofton Elysium Elit Koşuyolu projesinde lansman dönemine özel olarak yüzde 5 indirim fırsatı sunuluyor. Metrekare fiyatlarının 4 bin 750 dolardan başladığı Elysium Elit'in teslim tarihi Ekim 2016 olarak belirlendi.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=ofton+elysium+elit'>ofton elysium elit</a> projesi koşuyolu

İçerisinde 1+1 ve 2+1'lerden oluşan home ofislerle birlikte 3,5+1 ve 4,5+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede dünyaca ünlü markaların yer alacağı açık alışveriş merkezi de yer alacak. Cafe ve restoran seçenekleriyle birlikte fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru gibi birçok lüks seçeneği içerisinde barındıracak olan Koşuyolu Elysium Elit, mimari tasarımının yanı sıra konumuyla da ön plana çıkıyor.

Bağdat Caddesi'nin yanı başında yükselecek olan Ofton Elysium Elit projesi Boğaziçi Köprüsü ve Sabiha Gökçen Havalimanı gibi merkezlere yakınlığıyla da dikkat çekiyor. Projenin A bloğunda yer alan dairelerin büyüklüğü 197 metrekare ile 348 metrekare arasında,B bloğunda ise 66 ile 187 metrekare arasında değişiyor.

ofton elysium elit koşuyolu elysium elit projesi ofton inşaat koşuyolu