Elysium Art Şişli /

firmasının Elysium Art Şişli projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Elysium Art Şişli

Elysium Art Şişli’de yatırım sanatla buluştu!

Konut Projeleri Emine Pile 31.03.2015
Ofton İnşaat tarafından İstanbul Şişli’de hayata geçirilen Elysium Art Şişli, dikkat çeken bir konsept ile hazırlandı.
İstanbul'un en merkezi noktalarından, aynı zamanda kültür ve yaşam alanlarının en yoğun olarak yaşandığı bölgelerinden Şişli Bomonti'de sanatla iç içe bir proje yükseliyor. 

Yatırımla sanatı tek bir noktada buluşturan rezidans projesi, size özel yaşam ve Art konsepti hazırladı.

Ofton İnşaat'ın bölgedeki 4. projesi olan Elysium Art Şişli, 26 katlı tek blokta 210 daireden meydana geliyor. 

Dileyen dairesini büyütebilecek!

Arsa alanı 2 bin 790 metrekare olan ve 1+1 ile 2+1 daireden oluşan projede daireler isteğe göre birleştirilebiliyor. 1+1'ler 2+1, 3+1, 4+1 ve 4,5+1 daireye dönüştürülebiliyor.  

Elysium Art Şişli, 12. kattan itibaren 360 derece İstanbul ve tarihi yarımada manzarasına da sahip bulunuyor. Otel olarak işletilecek olan proje, metroya 5 dakika, Nişantaşı'na ise 10 dakika yürüyüş mesafesinde olması ile büyük kolaylık sağlıyor. 

Özellikle turistlerin ve yabancı yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği bir lokasyon olan Bomonti'nin sanatla iç içe olan projesi Elysium Art'ta 7 ticari ünite de bulunuyor. Dairelerin 66 metrekare ile 76 metrekare arasında değişiklik gösterdiği proje merkezi olması ile her yere, sosyal imkanları ile her şeye yakın olmanıza olanak veriyor.

Kısa sürede getiri sağlayacak!

Elysium Art'a özel tasarlanmış otel konsepti, yatırımınızın kendini kısa sürede amorti etmesini, yüksek kira getirisi ve kârlı bir yatırım yaptığınızı ispatlayacak. Ayrca kilit noktalara olan yakınlığı ile proje minimum yüzde 40 prim getirecek.  

Elysium Art Şişli Ofton Elysium