Elysium Miramar Bodrum / Ofton İnşaat

Ofton İnşaat firmasının Elysium Miramar Bodrum projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Elysium Art Şişli ve Yusuf Şimşek

Elysium Art Şişli ile Şişli'de lüks, bir tık ileride!

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 24.04.2015
İstanbul’un merkezinde özenli ve son derece nitelikli projeler geliştiren Ofton İnşaat, Elysium Art Şişli’de kendini aşıyor.
Elysium Art Şişli'nin 2015 yılı içinde geliştirecekleri 7 projeden birisi olduğunu kaydeden Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Şimşek, kentin merkezinde yaşayan ve belli bir gelir seviyesinin üzerindeki kitleyi hedeflediklerini kaydetti. 

Sosyal donatıları ile dikkat çeken projenin bünyesinde yer alacak fitnesscenter, yüzme havuzu ve sauna ile aynı zamanda sağlıklı yaşamın da anahtarı olacak. Lokasyonu sayesinde yatırımcılarına İstanbul'un merkezi noktalarına farklı ulaşım alternatifleri sunan Elysium Art Şişli, sahip olduğu şehir ve boğaz manzarası sayesinde de bir adım öne çıkıyor.

26 kat, 214 rezidans, 7 ticari birim

Toplamda 2 bin 950 metrekare arazi üzerinde 26 katlı tek bir blok olarak inşa edilen Elysium Art Şişli, 214 adet rezidans daire ve 7 adet ticari birimden oluşuyor. Tamamı 1+1 tarzda tasarlanan ve isteğe bağlı olarak mimari tekniği sayesinde 2+1 veya 3+1 olabilen rezidansların kullanım alanları  67 ile 74 metrekare arasında değişiyor. Elysium Art Şişli'de dairelerin fiyatları, 700 bin TL'den başlıyor. 

Rezidans almak hiç böyle kolay olmamıştı

Rezidansların 2016 yılının üçüncü çeyreğinde teslim edilmeye başlanacağı Elysium Art Şişli'de üç farklı ödeme imkânı sunuluyor.

•    Peşin Ödeme
•    Banka Kredisi
•    Firma Finansmanı

Şehrin merkezinde yatırımcılarına özel bir yaşam sunması hedeflenen Elysium Art Şişli, konumu dolayısıyla yüksek kira getirisi sağlayacak. 

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Elysium Art Şişli Yusuf Şimşek Ofton İnşaat