Elmar Towers / Elmar Yapı

Elmar Yapı firmasının Elmar Towers projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
elmar towers ankara

Elmar, Eskişehir yolundan sonra Çukurambar'a uçacak!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 15.04.2015
Elmar Grup, Eskişehir yolu üzerinde inşa ettiği Elmar Towers'ın ardından Çukurambar'da ticari proje üretecek.
Elmar Yapı'nın Ankara'daki dev projesi Elmar Towers basına tanıtıldı. Ortalama metrekare birim fiyatının 4 bin 500 lira seviyelerinde olduğu projenin ciro bedeli 650 milyon lira olarak açıklandı. Kısa sürede 3 bin ön talebin geldiği proje içerisinde dev bir AVM'yi de barındıracak.

Ankara'nın en yükseği olacak

177 metrelik yüksekliğiyle Ankara'nın en yükseği olacak olan Elmar Towers'ın ardından Elmar Grup, önemli yatırımlar yapmaya devam edecek. Tamamlandığında yüzde 60 prim yaparak metrekare birim fiyatının 7 bin lira seviyelerine geleceği proje yüzde 50-50 kat karşılığı sistemiyle inşa ediliyor.

KDV dahil

Genel anlamda bakıldığında ev fiyatlarının 197 bin lira ile 694 bin lira arasında değiştiği projede 803 evin 753 tanesi 1+1, 50 tanesi ise 2+1 olarak tasarlandı. KDV'nin fiyatlara dahil olduğu Elmar Ankara'da ev alacaklar sadece yüzde 2'lik tapu harcını ödeyecek.

Minimum kira 1500 lira

Hafriyat aşamasının tamamlandığı ve inşaat sürecinin başladığı Ankara Elmar'da amortisman süresi 10 yıl olarak hedefleniyor. Bunun sebebi ise bölgede yapılan fizibilite çalışmalarının sonrasında minimum kira bedelinin 1500 lira seviyelerinde olması. Banka kredisi kullanımna da uygun olan proje Ankara dışından da yatırımcılardan talep görmekte. 

Sıra Çukurambar'da

Eskişehir yolu üzerinde yükselen Elmar Towers'ın ardından Elmar Grup, Çukurambar bölgesinde ofiz-plaza projesinin startını verecek. Ağırlıklı olarak Ankara bölgesinde devam edecek olan firmanın önümüzdeki dönemlerde neler yapacağı merak ediliyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

elmar towers elmar ankara towers elmar grup projeleri