Elite Concept / Şua İnşaat

Şua İnşaat firmasının Elite Concept projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Elite Concept

Elite Concept'te ruhsat alındı, proje hız kazandı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 15.07.2016
Kentsel dönüşümün merkezi Fikirtepe’de Elite Concept projesini hayata geçiren Şua İnşaat, proje ruhsatını Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan aldı.
Yaptığı projelerle İstanbul'a değer katan Şua İnşaat, Anadolu yakasında geliştirdiği nitelikli projesi Elite Concept için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü'nden proje ruhsatını aldı.  İl Müdürü Yaşar Çelik'ten proje ruhsatını alan Şua İnşaat Genel Koordinatörü Hüseyin Çelik ile Satış ve Pazarlama Koordinatörü Ahmet Sarıcalı, Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi Fikirtepe'de geliştirdikleri Elite Concept projesine konut alıcılarının büyük ilgi gösterdiklerini kaydetti. 

EMSALSİZ BİR YATIRIM FIRSATI SUNUYOR

İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Fikirtepe'de konumlandırılan ve yüksek standartlarda bir yaşam sunan proje, yaklaşık 24 bin metrekarelik arsa üzerinde, 785 konut ve 26 ticari üniteden oluşuyor.

Son derece değerli bir bölgede yer alan proje yüksek yatırım potansiyeli taşıyor. 

Elite Concept projesinin 10 bin metrekaresi sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılarak sakinlerine ferah bir yaşam alanı sunuyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Elite+Concept'>Elite Concept</a>

Proje bitiminde yaklaşık 3.000 bin kişinin yaşayacağı Elite Concept Projesi, estetik ve mimari özellikleriyle de dikkat çekiyor.
Cam balkon özelliği ile panoramik bir görüntü elde edilen projenin mimarisinde Adnan Kazmaoğlu Mimarlık'ın imzası yer alıyor.

AKILLI BİNA TEKNOLOJİSİ İLE DONATILIYOR     

Elite Concept projesi enerji verimliliği ve çevreci özellikleriyle de dikkat çekiyor. 

Akıllı bina teknolojisi konseptinde projelendirilen Elite Concept, enerji üretimi ve gri su arıtma sistemiyle sitede yaşayanlara büyük avantaj sağlayacak. 

Projede, blok çatılarına yerleştirilecek güneş panelleriyle enerji tasarrufu maksimum düzeyde tutulacak. Ayrıca, lavoba ve banyo suları gri su arıtma havuzunda arıtılarak peyzaj ve bahçe sulamasında değerlendirilecek. Akıllı bina konsepti ve çevreci özelliklere sahip Elite Concept projesi enerji ve su tasarrufu özellikleriyle aile bütçelerine katkı sağlayacak.

HER ZEVKE HİTAP EDEN LÜKS DAİRELER

Toplam 155 bin metrekarelik inşaat alanında 785 konut ve 26 ticari üniteden oluşacak projede, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan dört tip daire seçeneği sunuluyor. 
Lüks ve konforlu detaylarla sahip projede, daireler 66 metrekareden başlayıp 220 metrekareye kadar çıkıyor.

SOSYAL DONATI ZENGİNİ PROJE 

Modern tasarımı ile öne çıkan Elite Concept geniş peyzajı, sosyal yaşam alanları ve özellikli konumu ile eşsiz bir proje olarak öne çıkıyor. 

Cadde mağazası ve dükkanların bulunduğu projede bölgenin tüm ihtiyaçlarının karşılanabileceği market, eczane, fast food, kafeler, yeme - içme alanları ve restaurantlar yer alıyor.

Projede ayrıca dört mevsim kullanılabilen yetişkin ve çocuk havuzu, fitness salonu, pilates stüdyoları, sauna, buhar odası, spor alanları ve çocuk oyun alanları yatırımcılara sunuyor.

TÜM ULAŞIM AKSLARININ MERKEZİNDE

Anadolu Yakasının yeni cazibe merkezi Kadıköy Fikirtepe'de yükselen proje, merkezi lokasyonuyla avantajlı bir konumda yer alıyor. Tüm ana arterlere çok yakın bir noktada bulunan ve E-5'nin yanı başında konumlanan proje; Metro, Metrobüs, TEM Otoyolu Üsküdar ve Kadıköy'e yakınlığı ile dikkat çekiyor. 

İnşa çalışmalarının başladığı proje, 2018 yılının ilk yarısında tamamlanacak.

Elite Concept