Elite Concept / Şua İnşaat

Şua İnşaat firmasının Elite Concept projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Elite Concept

Elite Concept'in lansman öncesi satışları sürüyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 10.10.2016
Lansman öncesi, satışları süren Elite Concept Fikirtepe projesinde sınırlı sayıdaki daire için 36 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor.
Şua İnşaat'ın Fikirtepe'de hayata geçirdiği Elite Concept projesinde lansman öncesi satışlar sürüyor. 785 konutluk bir proje olan Elite Concept, 3 blokta 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden oluşuyor.

Kadıköy Fikirtepe son günlerde gayrimenkul yatırımcısının gözdesi haline geldi. Tamamlandıktan sonra caddeleri, mağazaları, alışveriş ve moda kültürü ile 'Manhattan Etkisi' oluşturacak Fikirtepe, Elite Concept projesine de ulaşılabilir konum, merkezi lokasyon ve İstanbul'un dört bir yanını görebilecek manzara hediye ediyor.

elite concept

Yüzde 25 teslimde, yüzde 50'si 36 ay 0 faiz

Ruhsatı alınan Elite Concept'te 26 adet dükkan hizmet verecek. Proje, 24 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Tamamlandığında 3 bin kişinin yaşaması planlanan Elite Concept'te metrekare birim fiyatları 7 bin 500 TL'den başlıyor. Sınırlı sayıda daire için yüzde 25 peşinat, yüzde 25 teslimde ve yüzde 50'lik kısım için 36 ay sıfır faiz imkanı sunuluyor.

Mimari tasarımı Adnan Kazmaoğlu Mimarlık imzasını taşıyor. İnşaatı başlayan projenin teslimleri 36 ay sonra gerçekleştirilecek. Elite Concept'in inşaat alanı 155 bin metrekare olarak belirlendi. Akıllı ev sistemiyle donatılan evlerinizi tek tuşlar kontrol altında tutabilirsiniz. İnternet bağlantısı olan bir akıllı telefon yada tabletten evinize ulaşmanız mümkün. 

elite concept foto galerisi

Deniz manzaralı dairelerin de yer aldığı Elite Concept projesi metro ve metrobüsün yanı başında E-5 karayoluna 1 dakika, Boğaziçi Köprüsü'ne 5-6 dakika, Harem arabalı vapur iskelesine 8-9 dakika, Kadıköy vapur iskelesine 10 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 20-25 dakika mesafede yer alıyor. Site içerisinde yüzme havuzu sauna, fitness center, otopark yanı sıra bir çok sosyal alan sıralanıyor. 

Projede tüm peyzaj alanlarının sulaması ve klozet rezervuarlarında kullanılacak su ihtiyacı; banyo, mutfak ve lavabolarda kullanılan suların yanı sıra yağmur sularının arıtılmasıyla elde edilen gri su arıtma sistemi ile yapılacak. Ortak alanların aydınlatma ve sıcak su ihtiyacı için güneş panellerinden yararlanılacak.

Elite Concept şua inşaat