elite concept projesinin dış mekan görünümü

Elite Concept Kadıköy projesinde büyük fırsat!

Konut Projeleri 17.02.2018 11:25

Kadıköy Fikirtepe'de Şua İnşaat imzası taşıyan Elite Concept projesinde fiyatlar 565 bin liradan başlıyor. Projede 60 ay sıfır faiz imkanı sunuluyor.

Şua İnşaat'ın Kadıköy Fikirtepe bölgesinde yapımına tüm hızıyla devam ettiği Elite Concept projesi mimari tasarımı, eşsiz konumu ve tüm ihtiyaçlara cevap verecek donatı alanlarıyla dikkat çekiyor. 785 daire ile birlikte 26 ticari ünitenin yer aldığı projede fiyatlar 565 bin liradan başlıyor.

60 ay sıfır faiz fırsatı

Elite Concept projesinden konut almak isteyenler için çok cazip fırsatlar sunulmakta. Projede daire bedelinin yüzde 50'si peşin olarak verildiği takdirde kalan miktar 60 ayda, projenin yüzde 20'lik bölümü peşin verildiğinde ise bakiye 36 ayda sıfır faizle tamamlanabiliyor.

2018 sonunda teslim edilecek

Yıl sonu itibariyle teslimleri gerçekleştirilecek olan Elite Concept projesinde farklı alternatiflerde konut seçenekleri yer almakta. 24 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilmekte olan proje kapsamında 10 bin metrekarelik sosyal donatı ve peyzaj alanı yer almakta.

Bölgenin en fazla ilgi gören projesi

İstanbul'da değeri hızla yükselen Kadıköy Fikirtepe bölgesinde inşa edilmekte olan Şua Elite Concept projesinde konut alan herkes kazanıyor. Ulaşım hatlarının yanı başında yer alan konumuyla da öne çıkan projede 4+1 daireler yoğun ilgi gördü ve satışları tamamlandı.