EGE YAPI BATIŞEHİR
Haberler / Konut Projeleri / EGE YAPI BATIŞEHİR

EGE YAPI BATIŞEHİR

Konut Projeleri 19.10.2011 18:33

Ege Yapı'nın 700 milyon liralık yatırımla yaptığı Batışehir projesine talep patladı. İkinci etabı satışa çıkan projede daire fiyatları, 141 bin TL’den başlıyor

EGE YAPI Group'unTEM Otoyolu'na cepheli Avrupa'nın en büyük karma inşaat projesi Batışehir'de birinci etap konutlannm yüzde 70'i lansmandan önce satıldı.

 

700 milyon TL'lik yatırımla 818 bin metrekarelik inşaat alanında hayat bulacak Batışehir'de yoğun ilgi üzerine 903 konuttan oluşan ikici etap satışlanna planlanan tarihten 6 ay önce başlandı.

 

TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO ile EGEYAPI Group ve diğer bir TOKİ iştiraki olan Emlak Pazarlama İnşaat'ın  (EPP) işbirliğiyle E-5 ve TEM Otoyolu'nun kesiştiği bölgede hayat geçecekBatışehir projesinin, ilk etabında bulunan bin 20 konutun yüzde 70'i yaklaşık 2 ay gibi kısa bir sürede satıldı.

2013 yılının Ağustos ayında teslim edilecek ilk etabın ardından 2014 yılında proje tamamlanmış olacak.

 

Tüketicilerden gelen yoğun talep nedeniyle ilk etabın satışına planlanan tarihten önce başladıklarını belirten EGEYAPI Group Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı "Tamamlandığında Avrupa'nın en büyük karma inşaat projesi olacak Batışehir tüketicilerden büyük ilgi gördü" dedi.

 

İçinde 3 bin 123 adet konut ve rezidans, bir şehir oteli, prestijli ofisler, özel eğitim kompleksi, açık alışveriş çarşısı, kulüp binası, açık ve kapalı yürüyüşkoşu-gezi-parkurları spor salonlan ve 100 bin metrekare yeşil alan bulunacak Batışehir'in fiyatları 141 bin TL'den başlıyor.

 

Egeyapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, Batışehir projesine gelen ilgiden memnun olduklarını belirterek, projenin Avrupa'nın en büyüğü olacağını belirtti.

 

Batışehir İletişim Bilgileri

Telefon: 444 5 343

Web adresi: www.batisehir.com