Ege Perla / İş GYO

İş GYO firmasının Ege Perla projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ege Perla

Ege Perla'ya yoğun ilgi devam ediyor!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 26.03.2015
İş GYO güvencesiyle 170 milyon dolarlık yatırımla İzmir'de hayata geçirilen Ege Perla projesinin yüzde 70'lik bölümü satıldı.
İzmir Körfezi'nin en güzel noktasında, yaklaşık 25.000 metrekare kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezi ve körfez manzaralı konut ve home-ofisten oluşan karma proje Ege Perla'ya ilgi yoğun.

Projeye ilgi yoğun

Yüzde 70'inin satıldığı İzmir'in en görkemli projesinde  A Kulede yer alan 2+1 Plus daire tipleri, B Kulede ise E ve C ofisleri tükendi.

AVM çalışmalarının hızla devam ettiği projede metrekare birim fiyatları konutlarda 3 bin 124 dolar, ofislerde ise 3 bin 756 dolar seviyelerinde olduğu açıklandı.

Eşsiz körfez manzarası

Konak Belediyesi sınırları içinde yer alan kentsel dönüşüm bölgesinin yeni yapılanması ve gelişime açık olması, ilerleyen dönemler için bölgeye büyük bir yatırım potansiyeli kazandırıyor. 

18 bin 392 metrekare arsa üzerine kurulan proje Aga Khan ödüllü Mimar Emre Arolat'ın imzasını taşıyor. Tamamı körfez manzarasına sahip 111 konut ve 65 home-ofis, 46 ve 29 katlı iki kulede bulunuyor.

Yatırım yapılacak 2. kent

Dünyaca ünlü danışmanlık firması Brookings Institution ve JPMorgan'ın İzmir'i yatırım yapılacak 2. kent olarak belirlemesi de Ege Perla'ya olan ilgiyi artırdı.

300 kent arasında 2. kent olma başarısını gösteren İzmir'de konumlandırılan projenin 2015 yılının Aralık ayında bitmesi planlanıyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika

Ege Perla Ege Perla yoğun ilgi İş GYO