Ege Perla / İş GYO

İş GYO firmasının Ege Perla projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
iş gyo Ege Perla

Ege Perla’nın lokasyonu dünyada 2. oldu!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 06.02.2015
Brookings Institution ve JPMorgan sıralama yaptı, İzmir dünyanın ekonomik anlamda en iyi performans gösteren 300 şehri arasında 2. sırada yer aldı.
Sahip olduğu yatırım potansiyeline olan inançla 2013'te yatırım kararı alınan İzmir'de, Ege Perla projesini başlatan İş GYO'nun öngörüsü Brookings Institution ve JPMorgan tarafından yapılan sıralamada İzmir'in dünyanın ekonomik anlamda en iyi performans gösteren 300 şehri arasında 2. sırada yer almasıyla taçlandı.

170 milyon dolar yatırım değeri olan İş GYO'nun Ege Perla projesinde AVM marka karması çalışmaları da başladı.

Sektördeki öncü konumunu koruyup güçlendirmek ve hissedarlarına en yüksek getiriyi kazandırmak için değer artıran fırsatları yakından izlemeyi hedef edinen İş GYO, İzmir'in sahip olduğu potansiyele inanarak başlattığı Ege Perla projesinde hızla ilerlemeye devam ediyor. 

ege perla izmir

Ekonomik anlamda dünyada 2. sırada!

Ege Perla'nın lokasyonu olan İzmir ayrıca Washington merkezli düşünce kuruluşu Brookings Institution ve JPMorgan tarafından yapılan sıralamada dünyanın ekonomik anlamda en iyi performans gösteren 300 şehri arasında 2. sırada yer aldı. Kişi başı gelir artışı yüzde 2, istihdam artışı ise yüzde 6,6 olan İzmir'in bu yüksek performansı Ege Perla'yı daha da ayrıcalıklı bir konuma yükseltiyor. 

Çağdaş insana ve çağdaş kentlere yaraşır mekanlar oluşturma misyonuyla yürüyen İş GYO Ege Perla projesi için, büyük bir gelişim potansiyeline sahip ve kentsel dönüşüm kapsamında pek çok yatırımla yepyeni bir dönemin başladığı İzmir'i seçerek vizyoner duruşunu pekiştirdi.  

Metrekare fiyatları 3 bin 124 dolardan başlıyor

Aralık 2015'te bitirilmesi hedeflenen Ege Perla projesinin yüzde 70'lik bölümü satıldı. Satılan ünitelerden, A Kulede yer alan 2+1 Plus daire tipleri, B Kulede ise E ve C ofisleri tükendi. Projede İzmir ve İzmirlilerin ihtiyaç ve beklentileri üzerine eğilerek bir kiracı karması ve konsept oluşturulması planlanıyor. Ege Perla projesinde m2 fiyatları konutlarda yaklaşık olarak 3.124$, ofislerde ise 3.756$ şeklinde. 

ege perla avm

Yatırımlarını ve kaynaklarını etkin bir biçimde değerlendirerek istikrarlı büyüme ve yüksek kârlılık ilkesiyle hissedarları için yarattığı değeri sürekli kılma hedefini benimseyen İş GYO'nun Ege Perla projesinin tasarım, mühendislik, denetim ve yapım hizmetleri ülkemizin önde gelen firmalarının katkılarıyla yürütülüyor. Proje, içinde yaşayacaklara yüksek güvenlik ve ayrıcalıklı bir yaşam standardı vaat ediyor. 

Ege Perla'da, yapı gruplarının yükselerek projenin fiziksel olarak daha fazla görünür hale geldiği bu günlerde, yatırımcı ilgisinin de artması bekleniyor.

Ege Perla İletişim Bilgileri;

Web: http://www.egeperla.com.tr/
Telefon: 444 74 96

Ege Perla izmir satılık evler iş gyo