Ege Bornova

Ege Bornova'nın yüzde 40'ı satıldı!

Konut Projeleri 04.03.2013 09:34

Egeliler tarafından yoğun ilgi gören projenin yüzde 40'ı kısa bir sürede satıldı.

Kavuklar Ailesinin de oturacağı ve birlikte yaşayacağı komşularını aradığı projede, her detay büyük bir titizlikle düşünülerek hayata geçiyor.

Konut almak isteyenlere 48 ay için yüzde 0 faiz

Kasım ayında yapılan lansmanın ardından Egeliler tarafından yoğun ilgi gören projenin yüzde 40'ı kısa bir sürede satıldı. Kalan daireler için önemli bir fırsat oluşturan Kavuklar, bu çok özel projeden konut almak isteyenlere 48 aya kadar yüzde 0 faiz avantajı sunuyor.

Her yönden farklılığı yaşamak isteyenlerin adresi olacak

Bornova'nın önemli yerleşim bölgesi EVKA-3'de bulunan proje, hem şehir merkezine hem de Ankara-İstanbul ve İzmir-Manisa gibi şehirlerarası yollara olan yakınlığı ile tercih sebebi olacak.

Dünyaca ünlü projelerde başarılarını kanıtlanmış 2010 yılında hayatını kaybeden TAGO Mimarlık kurucularından Tatsuya Yamamato tarafından çizilen ve yine TAGO Mimarlık kurucularından Yüksek Mimar Gökhan Aktan Altuğ tarafından projelendirilen evimGüzelevim:EgeBornova'nın iç mimarisi ise Avusturyalı ünlü Yüksek Mimar Brigitte Weber tarafından tasarlandı. Brigitte Weber'in Klasik ve Seçkin, Doğal ve Konforlu, Elegan ve Dingin, Avangard ve Cesur olmak üzere 4 farklı stilde tasarladığı proje, sadelik ve doğallığı modern yaşamın getirdiği teknoloji ile bütünleştiriyor. Proje, ahşabın ve taşın doğallığını her mekanda kişiye özel anlayışıyla hissettiriyor.

Proje Detayları:

Projedeki rezidanslar, 163 m2 ile 320 m2 arasında değişen brüt kullanım alanına sahip olup 3+1 simpleks, 4,5+1 simpleks, 4+2 dubleks ve 5+2 dubleks olmak üzere toplam 60 rezidanstan oluşuyor. 3+1 simplekslerin kısa sürede tükendiği projede, farklı metrekarelerden meydana gelen rezidanslar, ilk katından dahi denizi görebilen, geniş cam cephesi ve terasıyla eşsiz bir körfez manzarasını görüyor.

Pek çok ilki birarada yaşayacaksınız

8 bin 500 metrekarelik rekreasyon ve peyzaj alanları, sosyal tesisleri ve spor kompleksleri ile öne çıkan projede, İzmir'de bir ilk olan üstü açılır ve kapanır yarı olimpik yüzme havuzundan SPA'ya, yaklaşık 1000 metre yürüyüş parkurundan şömine odasına, tenis kortu ve basket sahasından, minikler için düşünülmüş açık-kapalı çocuk oyun alanlarına kadar birçok detay yer alıyor. İlkleri yaşayacağınız Körfez manzaralı rezidanslarda, evcil hayvanların oteli, daire başına 2 adet kapalı otopark ve misafir otoparkı, engelli erişimine uygun çevre düzenlemesi gibi detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.

Kendinizi özel hissedeceksiniz

Kendi evlerinde yaşarken 7 yıldızlı otel konforuna sahip olacak rezidans sahipleri, konsiyaj gibi exculusive hizmetlerden 24 saat yararlanabilecek. Doğum günü, yıl dönümü gibi özel günlerini, isteklerine göre organize edilebilecek olan Ege Bornovalılar, araçları için benzin alımından, servise götürme ve araç yıkatmaya kadar birçok hizmetten faydalanabilecek. Tatile çıkarken kimsenin gözü arkada kalmasın diye, ev bitkileri sulanacak, evcil hayvanlara bakılacak. Ege Bornova'da tüm bu hizmetler verilirken site sakinleri akıllı ev teknolojisiyle oturdukları yerden her şeye kolayca ulaşabilecekler.

Ege Bornova İletişim Bilgileri;
Telefon: 0232 435 46 46