Ege Bornova / Kavuklar Grup

Kavuklar Grup firmasının Ege Bornova projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ege Bornova Projesi Kavuklar'da 850 bin TL'ye 4+1!

Ege Bornova Projesi Kavuklar'da 850 bin TL'ye 4+1!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 26.07.2013
Ege Bornova'da 3+1 konutların satışı tamamlandı. Projede 4 oda 1 salon evlerin fiyatları 850 bin lira ile 915 bin lira arasında farklılık gösteriyor

3+1, 4+1, 4+2 dubleks ve 5+2 dubleks konutların yer aldığı Ege Bornova'da 60 konut bulunuyor. Brigette Weber ve Tago Mimarlık imzasıyla tasarlanan Ege Bornova, Kavuklar İnşaat tarafından inşa ediliyor. 2014 yılının Haziran sonunda yaşamın başlayacağı Ege Bornova, İzmir'in Bornova ilçesinde yükseliyor. 

Ege Bornova'da 3+1 konutların satışı tamamlandı. Projede 4 oda 1 salon evlerin fiyatları 850 bin lira ile 915 bin lira arasında farklılık gösteriyor. 10 bin metrekarelik bir arazi üzerine kurulan Ege Bornova'nın inşaat alanı 31 bin metrekare olarak belirlendi. 

Depreme dayanıklı sağlam zemin etüdü ile dikkat çeken Ege Bornova'da 1.000 metre uzunluğundaki yürüyüş ve koşu parkuru, masaj salonları, buhar banyoları, sauna, spa ve kapalı otopark bulunuyor. Uzaktan kumandalı akıllı otomasyon ev sistemleriyle donatılan Ege Bornova'da açılır kapanır, yarı olimpik, ısıtmalı yüzme havuzu ile her mevsim sınırsız yüzme keyfi yaşatıyor. 

8 bin 500 metrekaresi yeşile ayrılan Ege Bornova'da dünya standartlarında ısı ve ses izolasyonu yapılıyor. Ege Bornova'da misafir otoparkı, 7/24 güvenlik, turnikeli geçiş ile otoparktan rezidanslara güvenli bir şekilde geçiş mevcut.

Ege Bornova İletişim Bilgileri;

Web: http://www.egebornova.com.tr

Telefon: 0232 435 46 46

Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com

Ege Bornova Ege Bornova Projesi Ege Bornova Kavuklar Kavuklar Ege Bornova Ege Bornova Satılık Ege Bornova Kiralık Ege Bornova Nerede İzmir Ege Bornova