Ege Bornova İzmir projesinde metrekaresi 3 bin liraya! Teslimler 2014'te gerçekleşecek!

Ege Bornova İzmir projesinde metrekaresi 3 bin liraya! Teslimler 2014'te gerçekleşecek!

Konut Projeleri 22.12.2012 14:22

2010 yılında hayatını kaybeden TAGO Mimarlık kurucularından Tatsuya Yamamato tarafından çizilen ve yine TAGO Mimarlık kurucularından Yüksek Mimar Gökhan Aktan Altuğ tarafından projelendirilen Ege Bornova'nın iç mimarisi ise Avusturyalı ünlü Yüksek Mimar Brigitte Weber tarafından tasarlandı

2010 yılında hayatını kaybeden TAGO Mimarlık kurucularından Tatsuya Yamamato tarafından çizilen ve yine TAGO Mimarlık kurucularından Yüksek Mimar Gökhan Aktan Altuğ tarafından projelendirilen Ege Bornova'nın iç mimarisi ise Avusturyalı ünlü Yüksek Mimar Brigitte Weber tarafından tasarlandı. Weber, projede Klasik ve Seçkin, Doğal ve Konforlu, Elegan ve Dingin, Avangard ve Cesur olmak üzere A farklı konsept ortaya koyuyor. Böylelikle tek tip daire anlayışı ortadan kaldırılıyor ve her zevke ve yaşam tarzına uygun alternatifler sunuluyor.

42 yıldır akaryakıt, otomotiv, gayrimenkul geliştirme, beton, prefabrik, sigortacılık, tanm ve hayvancılık, matbaa ve mürekkep sektörlerinde faaliyet gösteren Kavuklar Grup, Bayraklı Tower projesinin ardından 50 milyon dolar yatırım değeri taşıyan ikinci projesi Ege Bornova'yı İzmir'de hayata geçiriyor. 10 bin metrekare arsa üzerinde 31 bin metrekare inşaat alanına sahip projede büyüklükleri 163 ila 320 metrekare arasında değişen 3+1 simpleks, 4,5+1 simpleks, 4+2 dubleks ve 5+2 dubleks olmak üzere toplam 60 rezidans bulunuyor. 2014'de tamamlanması planlanan projede metrekare satış fiyatının 3 bin TL'yi geçmemesi planlanıyor. Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme Grup Başkanı Metehan Kavuk, projenin İzmir'in merkezine hem de Ankara- İstanbul ve Manisa gibi şehirlerarası yollara yakınlığı ile önemli bir noktada yer aldığını ifade ediyor. Kavuk, projenin yüzde 25'inin ön rezervasyon ve satışlarını yapıldığını dile getiriyor.

Evcil hayvan oteli ile farklı İzmir'in prestijli metropol ilçelerinden Bornova'nın önemli yerleşim bölgesi EVKA-3'de yükselen Ege Bornova farklı sosyal donatılan ile dikkat çekiyor.

8 bin 500 metrekarelik rekreasyon ve peyzaj alanları, sosyal tesisleri ve spor kompleksleri ile öne çıkan projede, İzmir'de bir ilk olan üstü açılır ve kapanır yan olimpik uzunlukta yüzme havuzu yer alıyor. Projede öne çıkan diğer hizmet ise hayvan sahiplerini yakından ilgilendiriyor.

Proje kapsamında yer alacak evcil hayvan oteli siz tatildeyken hayvan dostlarınızın bakımını üstlenecek.

Bin metre yürüyüş parkuru ve şömine odası bulunan projedeki diğer sosyal donatılar ise şöyle; spa, tenis kortu, basket sahası, minikler için düşünülmüş açık-kapalı çocuk oyun alanları, cafe-bar, bilardo ve masa tenisi, business center. Evde profesyonel aşçı hizmetinin dahi düşünüldüğü projede 7 yıldızlı otel hizmeti sunulması planlanıyor. Havaalanı transferleri, kültürel organizasyonlar için bilet temini, restoran rezervasyonu gibi concierge hizmetleri, özel gün organizasyonları bunlardan birkaçı.

Ege Bornova'da bu hizmetler verilirken site sakinlerinin akıllı ev teknolojisiyle oturdukları yerden her şeye ulaşabilmeleri sağlanacak.

Emlak Rotası