Ebruli Ispartakule / Torkam İnşaat - Sıtar İnşaat - Aslan Yapı

Torkam İnşaat - Sıtar İnşaat - Aslan Yapı firmasının Ebruli Ispartakule projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
ebruli ıspartakule projesi

Ebruli Ispartakule’de vade farksız 84 ay taksit fırsatı!

Konut Projeleri Esra Karaşin 18.01.2018
İstanbul Avcılar’da hayata geçirilen Ebruli Ispartakule’de daireler 446 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
Sıtar İnşaat, Aslan Yapı, Torkam İnşaat Adi Ortaklığı imzasıyla hayata geçirilen Ebruli Ispartakule, yaklaşık 41 bin 168 metrekarelik bir alanda yükseliyor. İstanbul'un merkezi semtlerinden olan Avcılar'da inşa edilen proje 724 konut ve 52 dükkandan meydana geliyor.

Ebruli Ispartakule'de daire tipleri 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde tasarlanarak, minimum daire fiyatı 446 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ebruli Ispartakule'de daire sahibi olmak isteyenler; Emlak Konut güvencesi ile yüzde 10 peşinat verip yüzde 10'luk kısmı 1 yıl sonra, diğer bir yüzde 10'luk kısmı 2 yıl sonra, yüzde 5 lik bir ara ödemeyi ise 30 ay sonra yapıp kalan konut fiyatını vade farksız 84 aylık taksitlendirme ile ödeyerek ev sahibi olunabiliyor.

 

ebruli ıspartakule projesi ebruli ıspartakule ödeme seçenekleri ebruli ıspartakule fiyat ebruli ıspartakule nerede sıtar inşaat aslan yapı torkam yapı