Ebruli Ispartakule
Haberler / Konut Projeleri / Ebruli Ispartakule’de fiyatlar 595 bin TL’den başlıyor!

Ebruli Ispartakule’de fiyatlar 595 bin TL’den başlıyor!

Konut Projeleri 20.12.2018 16:46

Sıtar İnşaat, Aslan Yapı Ve Torkam iş birliğiyle yükselen Emlak Konut güvencesiyle hayata bulan proje Ebruli Ispartakule, yaşamın kapılarını araladı.

4 katlı konaklardan 28 katlı kulelere kadar çeşitli konut tipleriyle toplam 41 bin 168 metrekarelik arsa üzerine kurulan projede 724 konut ve 52 dükkan bulunuyor. Ebruli Ispartakule içerisinde 2+1'den 4+1'e kadar seçeneklendirilmiş konut tipleri yer alıyor.

Proje içerisinde yer alan dairelerin başlangıç fiyatları ise şu şekilde bulunuyor; 2+1 daireler 565 bin TL'den başlayan fiyatlarla, 3+1 daireler 699 bin TL'den başlayan fiyatlarla ve 4+1 daireler ise 950 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Ödemelerde kolaylık da sağlanan projede peşin alımlarda 36 aya kadar taksitlendirme imkanı bulunuyor.

Zengin sosyal donatı alternatifi

Daire alternatiflerinde alıcılarına zengin ve kullanışlı seçenekler sunan proje, sağladığı sosyal donatılarla da göz dolduruyor. Proje içerisinde hamamdan fitness salonuna, yüzme havuzundan spor sahasına, saunadan buhar odasına kadar her şey şehrin yoruculuğundan kurtulmanız için düşünülmüş.

İstediğiniz yere ulaşmak çok kolay

Lokasyon bakımında da ev sahiplerinin sosyal hayatını kolaylaştıracak Ebruli Ispartakule'den Atatürk Havalimanı'na ya da 3.Havalimanı'na gitmek dakikalar sürüyor. Ayrıca Kuzey Marmara bağlantı yoluna, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne de çok yakın olan proje, TEM Otoyoluna ise sadece 1 dakikada yürüme mesafesinde.  Metro imkanıyla da ulaşımın bir kat daha kolaylaştığı Ebruli Ispartakule'de, kısacası İstanbul'un her yerine gitmek çok kolay.

Sunduğu ayrıcalıklarla dikkatleri üzerine çeken projede, dairelerin teslim tarihleri Aralık 2019 olarak açıklandı.