Ebruli Ispartakule / Torkam İnşaat - Sıtar İnşaat - Aslan Yapı

Torkam İnşaat - Sıtar İnşaat - Aslan Yapı firmasının Ebruli Ispartakule projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
ebruli ıspartakule

Ebruli Ispartakule’de daire fiyatları 446 bin TL'den başlıyor

Konut Projeleri Emine Pile 10.01.2018
Emlak Konut GYO güvencesiyle Ispartakule’de hayata geçirilen Ebruli Ispartakule projesi basına tanıtıldı
Ispartakule'nin en yeni projelerinden olan Ebruli Ispartakule, Sıtar İnşaat, Aslan Yapı, Torkam İnşaat Adi Ortaklığı tarafından inşa ediliyor.

‘Suya Sanat, Ispartakule'ye renk katan proje' sloganı ile lanse edilen Ebruli Ispartakule, 2+1, 2+1 ve 4+1 konut tiplerinden oluşuyor. Geniş ve ferah daireleriyle dikkat çeken projede 1+1 konut tiplerine yer verilmiyor. Bölgedeki konut projelerine göre birçok ayrıcalıklar sunan proje 4 katlı konaklar ile 28 katlı bloklardan oluşuyor. Ebruli Ipartakule'de 724 daire ve 52 cadde mağazası bulunuyor. 

Lansman dönemine özel avantajlı fiyatlar sunan projede dairelerin metrekare fiyatları 3 bin 500 liradan başlıyor. Daire fiyatları 446 bin liradan başlangıç gösteren Ebruli Ispartakule'de Emlak Konut GYO'nun yeni kampanyası dahilinde konut alıcılarına yüzde 10 peşin, 84 ay 0 faizle taksitlendirme imkanı sunuluyor. 

ebruli ıspartakule ebruli ıspartakule daire fiyatları ebruli ıspartakule metrekare fiyatları emlak konut ıspartakule ebruli Sıtar İnşaat Aslan Yapı Torkam İnşaat