ebruli-ispartakule-nerede

Ebruli Ispartakule projesi nerede?

Konut Projeleri 03.03.2017 16:12

Ispartakule 6. Etap arsası üzerinde, Unikonut projesinin tam karşısında inşa edilen Ebruli'de daire fiyatları 494 bin liradan başlıyor.

Ispartakule 5. Etap kapsamında emlak Konut GYO arsasında, Sıtar İnşaat-Aslan İnşaat-Torkam ortaklığında inşa edilen proje 724 konuttan meydana geliyor. Daire fiyatlarının 494 bin liradan başladığı Ebruli Ispartakule Evleri'nde teslim tarihi Haziran 2019 olarak belirlendi.

41 bin 168 metrekare arsa üzerinde inşa edilmekte olan Ebruli Ispartakule'de daire büyüklükleri 114 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiyor. 600 milyon liralık satış büyüklüğüne sahip olan eBruli Ispartakule projesi, TEM Ispartakule gişelerine yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolu ve 3. Havalimanı'na yakınlığıyla öne çıkan Ebruli ISpartakule Evleri'nde konutlarla birlikte 55 ticari birim yer almakta.

Mimari tasarımı ve geniş konut seçenekleriyle öne çıkan Ebruli'de yüzde 5 peşinat verip kalan miktarı 240 aya varan vadelerle tamamlama fırsatı sunuluyor.

Konum olarak Unikonut Ispartakule projesinin tam karşısında yer alan Ebruli Ispartakule'de geniş daire tipleri yer almakta. Aile konseptiyle inşa edilmekte olan proje, ev alıcıları tarafından yoğun ilgi görüyor.