nilay-arslan-ebruli-ispartakule

Ebruli Ispartakule, fiyat ve ödeme avantajlarıyla satışta!

Konut Projeleri 20.02.2017 11:21

Sıtar İnşaat- Aslan Yapı ve Torkam ortaklığında inşa edilen Ebruli Ispartakule projesinde cazip fırsatlarla satışlar başladı.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Ispartakule'de 5. Etap arsası üzerinde inşa edilen Ebruli, konut alıcıları tarafından yoğun ilgi görüyor. Az katlı mimarisi, geniş yeşil alanları ve aile konseptiyle öne çıkan projede metrekare satış fiyatları 4 bin lira ile 4 bin 500 lira arasında değişiyor.

Emlaktasondakika.com olarak görüştüğümüz Ebruli Ispartakule Satış ve Pazarlama Müdürü Nilay Arslan, yoğun ilgiyi ve proje detaylarını emlaktasondakika.com mikrofonlarına anlattı.

Yüzde 72'si yeşil alan

"Ebruli, Ispartakule bölgesinde yer alıyor ve 42 bin metrekare alan kuruluyor. Yüzde 72'sini yeşil alana ayırdığımız projemizi aile konsepti olarak tasarladık"

Emlak Konut güvencesi büyük artı

"Çok yoğun bir talep söz konusu. Burada Emlak Konut GYO güvencesi büyük bir artık. Tüm projeleri araştırarak ona göre bir tasarım hazırladık. Oturum amaçlı tasralanan Ebruli'de iki parselimizin ayrı ayrı 750 metrekarelik sosyal tesisleri var"

Fiyatlar 494 bin liradan başlıyor

"Bölge fiyatlarının çok altında satışa başladık, metrekare rakamlarımız 4 bin ile 4 bin 500 lira arasında değişiyor. 2+1'lerimiz 494 bin liradan, 3+1'lerimiz 646 bin liradan ve 4+1'lerimiz 875 bin liradan başlıyor"

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com