Ebruli Ispartakule / Torkam İnşaat - Sıtar İnşaat - Aslan Yapı

Torkam İnşaat - Sıtar İnşaat - Aslan Yapı firmasının Ebruli Ispartakule projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ebruli Ispartakule

Ebruli Ispartakule 15 Şubat'ta satışa çıkıyor

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 01.02.2017
Sıtar İnşaat - Aslan Yapı - Torkam İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Ebruli Ispartakule için ön talep toplanıyor.
Emlak Konut GYO'nun Ispartakule 5. Etap arsası üzerine Sıtar İnşaat - Aslan Yapı - Torkam İnşaat ortaklığında inşa edilen Ebruli Ispartakule'de satışlar 15 Şubat Çarşamba günü gerçekleştirilecek. 

Adının ilk olarak Emlak Konut'un açıkladığı 20 yıl vade kampanyası ile duyuran Ebruli Ispartakule, bu kampanyaya dahil. Yüzde 5 peşinatla, 20 yıla kadar vadeli daire sahibi yapacak olan Ebruli Ispartakule'de kampanya kapsamında 5 yıla kadar 0 faiz, 10 yıla kadar 0,45 faiz, 20 yıla kadar ise 0,79 faiz uygulanacak. 

"Burada hayaller yaşamın ta kendisi" sloganıyla hayata geçirilen Ebruli Ispartakule, 724 konut ile 55 dükkandan oluşuyor. Yatırım bedeli 600 milyon TL olan Ebruli Ispartakule'de ön talep toplanıyor. 2 ayrı parselde 41 bin 168 metrekare arsa alanına sahip olan proje, 5 ila 27 katlı 10 blok halinde yükseliyor. Sitede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sıralanıyor. 

Kampanya kapsamında Albaraka, Garanti Bankası, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası'ndan kredi kullanımı yapılabilecek.

Ebruli Ispartakule torkam inşaat aslan yapı sıtar inşaat