Düşler Vadisi Riva

Düşler Vadisi Riva projesinde fiyatlar ne kadar?

Konut Projeleri 25.12.2018 16:28

Riva’nın doğal yapısı korunarak hayata geçirilen çevre dostu proje, şehrin içinde ama bir o kadar da şehirden ayrı bir yaşam vadediyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Yılmaz İnşaat tarafından Galatasaray'ın Riva arazisinde 869 bin 362 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen Düşler Vadisi Riva villa projesi, doğa dostu konseptiyle öne çıkıyor. Toplam 4 etaptan oluşan ve içerisinde 509 villa bulunan projede, 2+1'den 5+1'e kadar seçeneklendirilmiş dubleks tipleri yer alıyor. Projede dublekslerin büyüklükleri 152 metrekareden 440 metrekareye kadar değişiklik gösteriyor. Alıcılarına konut seçeneği açısından zengin bir alternatif oluşturan proje, ev alacakların ihtiyaçlarına cevap veriyor. Düşler Vadisi Riva, bölgenin ekolojik özelliğinden faydalanılarak çevreyle uyumlu, doğayla içi içe, kendi ürettiğiniz ürünlerin lezzetini tadacağınız bir yaşam sunuyor. 

2+1 dublekslerin en düşük başlangıç fiyatı 1 milyon 69 bin TL olan projede, 3+1 dublesklerin fiyatı 1 milyon 320 bin TL'den 4+1 dublekslerin fiyatı 2 milyon 338 bin TL'den 4,5+1 dublekslerin fiyatı 2 milyon 358 bin TL'den ve 5+1 dublekslerin fiyatı 4 milyon 554 bin TL'den alıcılarına sunuluyor. Sosyal imkanları ile de ayrıcalıklar sunan projenin içerisinde park ve özel orman alanı ile birlikte doğal su kaynakları yer alıyor. 

0,98 faiz ve 48 ay taksit imkanı!

Emlak Konut GYO güvencesiyle ev sahibi olacağınız Düşler Vadisi Riva projesinde ödemelerde de kolaylığa gidiliyor. Yüzde 25 peşinat verip kalan kısım için 0,98 oranlı vadelendirme ile 48 ay taksit imkanı sağlanıyor.

Gitmek istediğiniz her yer dakikalar kadar uzakta

Şehir içinde kendi eşsiz hayatınızı yaşayacağınız bambaşka bir yaşam oluşturan Düşler Vadisi Riva, lokasyon itibariyle de alıcılarının dikkatini çekiyor. İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, otoban ve çevre yollarıyla çevrelenmiş bir konumda yer alan proje, şehrin her yerine ulaşımı en kolay hale getiriyor.

2.8 milyar TL'lik yatırımla hayata geçirilmesi planlanan projenin ilk etabının ise 36 ayda tamamlanması öngörülüyor.