düşler vadisi riva

Düşler Vadisi Riva, doğayla bütünleşti!

Konut Projeleri 02.11.2018 11:07

Galatasaray’ın Riva arazisinde hayata geçirilecek olan Düşler Vadisi Riva, doğa ananın kucağında huzurlu bir hayat vadediyor.

Yılmaz İnşaat tarafından hayata geçirilen Düşler Vadisi Riva, İstanbul'un en yeşil, en huzurlu, en sakin semtlerinden olan Beykoz'da hayata geçiriliyor. Düşler Vadisi Riva ayrıcalığıyla, doğa ananın kucağında yeni bir hayat sizi bekliyor.

Düşler Vadisi Riva için hazırlanan tanıtım filminde de görüldüğü gibi proje doğal güzelliklerin içinde konumlanarak doğanın şefkatini ve bereketini sunuyor. Doğanın tüm güzellikleriyle birlikte yaşlanmak, yeşile dokunmak, kuş sesleri eşliğinde kitap okumak, kuzularla oynamak, sincaplarla koşuşturmak gibi bir hayaliniz varsa; o hayali Düşler Vadisi Riva gerçekleştiriyor.

Çevre ile uyum içinde tasarlanan ve her ihtiyacın karşılanması hedeflenen villaların ilk etabında 509 villa inşa edilecek. Villaların yer aldığı projede geniş ve ferah kullanım alanlarının yanı sıra doğayla iç içe bir yaşam sunuluyor. 

“Proje içindeki park ve özel orman alanı"

1.150 dönüm üzerinde geliştirilen villa projesinin içinde kamusal park alanı ve özel orman alanı ile birlikte doğal su kaynakları yer alıyor. Villaların doğayla iç içe bir konseptte ve yatay bir düzlemde inşa edilecek.

Düşler Vadisi Riva projesinin içinde doğal sular bulunuyor. Bu doğal su alanlarını projeyle bütünleştiriyor ve arazinin en alt kotunda da bir göl yapılması tasarlanıyor. Arazideki doğal sular, o gölete akacak.