Düşler Vadisi Riva

Düşler Vadisi Riva, 3 havalimanına da eşit mesafede!

Konut Projeleri 24.10.2018 17:11

45 yılda birçok projeye imzalar atan Yılmaz İnşaat, Galatasaray Riva arazisinde hayata geçirdiği Düşler Vadisi Riva projesini tanıttı.

Galatasaray'ın Riva arazisinde hayata geçirilecek ‘Düşler Vadisi Riva satışa sunuldu. Bölgenin doğal yapısına uygun olarak inşa edilecek olan proje doğa  dostu yapısı ile dikkat çekiyor. Projede daireler kısa bir döneme özel olarak 1 milyon 69 bin TL'den başlayan avantajlı fiyatlarla alıcılarını bekliyor. 

İlk etabında 509 villanın yer alacağı proje toplam 4 etaptan meydana gelecek. Projede 152 metrekareden 396 metrekareye kadar değişen daireler yer alacak. Projenin ilk etabı 36 ayda tamamlanacak. 

Riva'daki değerli arsa üzerinde yükselecek olan proje lokasyonu ile de yatırımcısına yüksek kazanç getirecek. Üç havalimanına da eşit mesafede bulunan Düşler Vadisi Riva, Çevreyolu'na 6 km, FSM Köprüsü'ne ise 15 dakikalık mesafede bulunuyor. Üstelik trafik karmaşasından uzakta, şehre yakın bir konumda yer alıyor. Ayrıca 3. köprü ve Kuzey Çevre Yolu avantajından da yararlanmak mümkün.