RİVA

Düşlediğiniz yaşama Düşler Vadisi Riva'da kapı açın!

Konut Projeleri 30.09.2018 16:40

Yılmaz İnşaat tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle Galatasaray'ın Riva arazisi üzerinde inşa edilen Düşler Vadisi Riva satışa sunuldu.

Galatasaray'ın Riva arazisinde hayata geçirilecek Düşler Vadisi Riva satışa çıktı. Ekolojik ve modern yaşamın tüm ihtiyaçlarını mükemmel bir uyumla harmanlayarak, düşlerinizi süsleyen hayatı, en renkli haliyle sunan projede daire fiyatları lansman öncesi döneme özel 1 milyon 100 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Kuzey Marmara Otoyolu aksının Anadolu Yakası'nda inşa edilecek olan Düşler Vadisi Riva projesinin ilk etabında 509 villa inşa edilecek. 1.150 dönüm üzerinde geliştirilen villa projesinin içinde park ve özel orman alanı olacak.

BÖLGENİN EKOLOJİK ÖZELLİĞİNE UYGUN KONSEPTTE!

Proje, 3. Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Otoban ve çevreyollarıyla kolay ulaşım imkanına sahip bir noktada yer alıyor. Bölgenin ekolojik özelliğine bağlı olarak yatay konseptte tasarlanan dev proje örnek niteliğinde bir yapılaşma olarak öne çıkıyor. Projede ayrıca alternatif ödeme planları sunuluyor.

152 metrekareden 396 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde villa seçeneklerinin bulunduğu pronin ilk etabı 3 yıl içinde tamamlanacak.

Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz; “Proje içindeki park ve özel orman alanı ile birlikte 1.150 dönüm üzerinde geliştirdiğimiz "Düşler Vadisi” Riva - İstanbul projemizin içinde doğal sular akıyor. Bu doğal su alanlarını projeyle bütünleştiriyor ve arazinin en alt kotunda da bir göl planlıyoruz. Arazideki doğal sular, o gölete akacak. Projeyi geliştirirken doğayla iç içe bir konseptte ve yatay bir düzlemde olmasına büyük özen gösterdik. Mimarisinden donatılarına, en ince ayrıntısına kadar hassasiyetle geliştirdiğimiz projemizin konseptini kapsayacak bir isim belirledik" dedi.

Detaylar için tıklayınız!