Duru Beytepe / Safe İnşaat A.Ş. - Tona Yapı

Safe İnşaat A.Ş. - Tona Yapı firmasının Duru Beytepe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Duru Beytepe

Duru Beytepe Nisan 2020'de teslim!

Konut Projeleri Eda Yalçın 06.07.2017
Tona yapı ve Safe İnşaat tarafından hayata geçirilen Duru Beytepe projesinde daire fiyatları 493 bin liradan başlıyor.
Tona yapı ve Safe İnşaat tarafından hayata geçirilen Duru Beytepe projesi 47 bin 276 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Projede yüzde 84'ü peyzaj ve sosyal donatılara ayırarak Ankaralılara yeşil bir yaşam vadediyor. 484 konuttan oluşan projede, konut tipleri 2+1,3+1,4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlandı. Büyüklüğü 202 ile 501 metrekare arasında değişiyor.
  
Duru Beytepe Fiyat Listesi

2+1 = 493 bin TL'den başlayan fiyatlarla
3+1 = 780 bin TL'den başlayan fiyatlarla
4+1 = 1 milyon 055 bin TL'den başlayan fiyatlarla
5+1 = 1 milyon 334 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Ödeme Seçenekleri

Duru Beytepe projesinde yüzde 15 peşinat, 9 ay sonra yüzde 15, 20 ay sonra yüzde 40 ara ödeme yapılıyor. Kalan konut bedeli 40 ay sıfır faizle vade yapılıyor. Ayrıca isteyenlerden anlaşmalı bankalardan konut kredisi kullanabiliyor.Duru Beytepe'de lansmana özel liste fiyatı üzerinden yüzde 5+yüzde 5 indirim uygulanıyor.


Duru Beytepe Projesi Temel Atma Töreni'ni 9 Temmuz'da Yapacak.

Ankara'nın gelişen yüzü Beytepe'de yükselen Duru Beytepe projesi doğayla iç içe bir yaşam vadediyor. Konut Kuleler, Bahçelievler ve Bahçe Villaları farklı yaşam seçenekleri sunuyor.  9 Temmuz 2017 tarihinde temel atma törenini gerçekleştiren Duru Beytepe projesi yeşil alanlarla kaplı doğal bir yaşam sunarken hayatın merkezinden de ayrılmıyor. Panora AVM ve Gordion AVM'ye eşit uzaklıkta yer alan proje Ufuk Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, ODTÜ, TED Koleji, LÖSEV Hastanesi, Bilkent Şehir Hastanesi'nin çevresinde konumlanıyor.

duru beytepe duru beytepe ankara duru beytepe teslim duru beytepe fiyat