Dumankaya Konsept nerede? Nasıl gidilir?

Dumankaya Konsept nerede? Nasıl gidilir?

Konut Projeleri 12.10.2013 09:04

Haziran 2014'te teslimlerin yapılacağı Dumankaya Konsept projesi Halkalı'da yükseliyor

Dumankaya Showroom Proje Deneyim Merkezi-Halkalı adres: Atakent Mahallesi 4. Cadde Menekşe Mevkii Halkalı Küçükçekmece / iSTANBUL

TEM otoyolundan Dumankaya Konsept Halkalı'ya ulaşmak için;

TEM'den Ankara - Edirne istikametine doğru ilerlerken Mahmutbey Gişelere gelmeden önceki son çıkıştan Atatürk Olimpiyat Stadı tabelasından sağa dönülerek TEM Otoyolundan yan yola girilir. Yaklaşık 100 m sonra ikiye ayrılan yolda, Bahçeşehir tabelasını takip edilir. Köprü altından geçtikten sonra yine ikiye ayrılan yolda Halkalı tabelasını takip edilir. Köprü üzerinden karşı şeritteki yan yola geçilerek sağa Halkalı istikametine dönülür. Yolun sağ şeridinde kalınarak 1 km sonraki Lojistik Merkezi önünde bulunan ışıklardan U dönüşü yapılarak 20-30 metre sonra sağa dönülür. Bu yol üzerinde (4. Cadde) 1 km ilerledikten sonra sağa dönülerek Dumankaya Showroom'a ulaşılır.

E-5'ten Dumankaya Konsept Halkalı'ya ulaşmak için;
E-5 otoyolu üzerinden Beylikdüzü ya da Aksaray istikametine doğru giderken Havaalanı kavşağından Basın Ekspres yoluna girilir. Basın Ekspres yolu üzerindeki Güneşli-Halkalı kavşağından, Halkalı istikametine dönülür. Hiçbir yere sapmadan Halkalı tabelaları takip edilerek yaklaşık 3 km sonra Halkalı Meydan'a gelinir. Halkalı Meydan kavşağından sağa ya da sola sapmadan aşağı doğru inilir. Yaklaşık 2 km sonra tekrar kavşağa ulaşılır. Kavşağa girmeden sağdan Atakent 2. 3. Kısım tabelasından (4. Cadde) sağa dönülür. Toki Menekşe Evleri arasından geçilerek devam edilir. Yaklaşık 100-150 metre sonra bir kavşağa daha gelinir bu kavşaktan yine Atakent 2.3 Kısım tabelası takip edilerek sola dönülür. Soyak Olympiakent C kapısının önünden U dönüşü yapılarak yolun geliş istikametine dönülür. Yaklaşık 50 m sonra sağa dönülerek Dumankaya Showroom'a ulaşılır.

Dumankaya Konsept Halkalı İletişim Bilgileri;

Web: http://www.konsepthalkali.com/

Telefon: 0212 697 00 66

Sinem Öztürk/Emlaktasondakika.com