Dumankaya Mozaik / Dumankaya İnşaat

Dumankaya İnşaat firmasının Dumankaya Mozaik projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Dumankaya İnşaat'ın Resim İstanbul projesi

Dumankaya İnşaat’tan ‘sıfır zahmetli’ kampanya!

Konut Projeleri Emine Pile 10.10.2015
Gayrimenkul sektörünün önde gelen inşaat şirketlerinden Dumankaya İnşaat, daire sahibi olmak isteyenlere zahmetsiz bir teklif hazırladı.
Dumankaya İnşaat'ın Maltepe'de hayata geçirdiği yüksek kalite anlayışı ile ideal bir yaşam alanı ve mükemmel bir yatırım fırsatı sunan Ritim İstanbul projesinde 60 ay sıfır faiz, peşin alımlarda ise yüzde 12 indirim avantajı sunuluyor.

Kampanyanın geçerli olduğu bir diğer proje olan Dumankaya Mozaik ise modern ve çeşitli dış cephe özelliklerindeki binaları uyumla bir araya getiren mimarisi ile ön plana çıkıyor. Proje, ferahlığı sevenler için yüksek tavanlı daireleri, siyah ve beyazın öne çıktığı modern daireleri, meşe detaylarla tuğla duvarların sıkça kullanıldığı country tarzı daireleri ve minimalizmi sevenler için İskandinav tarzı daireleri ile farklı zevkleri bir arada yaşama imkânı sunuyor.

Dumankaya Mozaik projesinin bahçesi

Dumankaya Mozaik''in yeşillikler içindeki blokları...

'Fifti fifti' beklenenin üzerinde talep gördü

Dumankaya İnşaat'ın müşteri beklentilerini karşılamanın da ötesinde beklentilerden de fazlasını sunmak amacıyla hayata geçirdiği yeni finansman modeli “Fifti Fifti” kampanyası beklenenin de üzerinde talep gördü.

“Fifti Fifti” kampanyasında yaşanan yoğun ilgi sebebiyle Anadolu Yakası'ndaki projeler için de “Sıfır Zahmetli” kampanyayı hayata geçirdiklerini belirten Dumankaya Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Dumankaya kampanya ile ilgili şunları söyledi: “Dumankaya olarak her zaman müşterilerimizin beklentilerine farklılık katacak ürün ve hizmetleri sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kampanyamız uygun taksit seçenekleri ve ödeme planları ile insanları zorlanmadan, kira öder gibi ev sahibi olmasına imkân veriyor. Umuyorum ki; yeni kampanyamız ile daha fazla insanı Dumankaya'nın ayrıcalıklı ve kazançlı dünyası ile tanıştırmış olacağız.”

Ufka doğru uzanan bir adalar manzarası

Dumankaya'nın lüks konut segmentinde yol yalısı olarak hayata geçirdiği projesi Dumankaya Horizon'da hemen teslim avantajı ile hayallerindeki eve kavuşmak isteyenler için fırsatlar devam ediyor.

Hemen teslim sınırlı sayıdaki lüks yalı daireleri ile muhteşem bir deniz manzarası eşliğinde sahil yaşamının huzurunu yansıtan Dumankaya Horizon'da, 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut alternatifleri bulunuyor.

Dumankaya İnşaat