Dumankaya Horizon projesinin manzarası

Dumankaya Horizon’dan ‘ticari alan’ fırsatı

Konut Projeleri 19.11.2015 10:58

Dumankaya İnşaat tarafından Anadolu Yakası’nın en prestijli bölgelerinden Sahil Yolu’nda hayata geçirilen Dumankaya Horizon büyük bir talep gördü.

Anadolu Yakası'nda inşa edilen ve büyük talep gören Dumankaya Horizon'da ticari üniteler de ayrıcalıklı fırsatlar ve cazip fiyatlar ile satışa sunuluyor. Dumankaya Horizon, değerli markaların bulunduğu alışveriş alanları, kafeler, spor salonu gibi alanlarla bütüncül bir yaşam merkezinin kapılarını aralıyor. Bölgenin ve daire sahiplerinin farklı ve ayrıcalıklı ihtiyaçlarını karşılayabilecek yatay düzlemde konumlandırılmış 20 mağaza ve 2 kafe alanına sahip Dumankaya Horizon'da ticari üniteler yatırımcılar için geri dönüşü hızlı bir yatırım potansiyeli barındırıyor. Projede işini ev konforuna taşımak isteyen yatırımcılara kazançlı “home office” seçenekleri de bulunuyor.

Dumankaya Horizon projesi

Dumankaya İnşaat'ın hayata geçirdiği Dumankaya Horizon projesinin ticari alanları...

Hayallerindeki eve kavuşmak isteyenler için fırsatların devam ettiği projede ticari ünitelerin yanı sıra 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut alternatiflerin de bulunduğu projede fiyatlar 449 bin TL'den başlıyor.