dumankaya gebze çayırova projesi

Dumankaya Gebze projesi herkesi ev sahibi yapacak!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 24.01.2015
Yatırım değeri 1 milyar lira olan konut projesi Körfez Geçiş Köprüsü'nün yanı başında yer almakta.
Dumankaya İnşaat'ın bugüne kadar hayata geçirdiği en büyük proje olacak olan ve Gebze-Çayırova bölgesinde yükselecek olan konut projesiyle birlikte 5 bine yakın aile ev sahibi olma mutluluğunu yaşayacak.

142 bin metrekare büyüklüğe sahip arsa üzerinde inşa edilecek olan Dumankaya Çayırova projesi ile ilgili olarak Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya ‘Gebze'de hayata geçirdiğimiz proje, Türkiye'de inşa edilmiş dev konut projeleri arasında en iddialılardan biri olacak. Dumankaya İnşaat olarak yapacağımız 1 milyar lira yatırım değeri ile 20 bin kişiye çok özel bir yaşam ve yatırım alanı sunacağız. Şehrin karmaşasından uzakta, yüksek kalite standartlarında keyifli yaşam alanları bulunan ve çocukların sosyalleşerek güvenli bir şekilde büyüyebileceği bir ortam oluşturacak olan proje bütün bölgenin çehresini değiştirecek' açıklamasında bulundu.

Yatırım değeri 1 milyar lira olan proje konum olarak 3. Köprü ile birlikte tamamlanmasına çok kısa bir süre kalan Körfez Geçiş Köprüsü'nün yakınında yer almakta. 2015 yılı sonunda bitecek olan Körfez Köprüsü sayesinde proje ile İzmir arası 3,5 saate inecek. 3 etap şeklinde tasarlanan ve içerisinde 4 bin 500 daire bulunan proje sosyal olanaklar açısından da ön plana çıkıyor.

 

dumankaya gebze projesi dumankaya çayırova