dumankaya fifti fiftinin reklamında oynayan saba tümer

Dumankaya Fifti Fifti dedi, Saba Tümer kahkaha attı

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 14.09.2015
Fifti Fifti finansmanı sayesinde konut fiyatının yarısını Dumankaya 10 yılda geri ödüyor.
Gayrimenkul sektörüne “Fifti-Fifti” modelini getiren Dumankaya, cazip fırsatlarla ev sahibi yapacak. Reklam yüzü Saba Tümer olan finansman modelinin tanıtımı CVK Park Bosphorus Otel'de yapıldı.

Dumankaya Fifti Fifti'nin Saba Tümer'li reklam filmi...

Saba Tümer'in sunuculuğunu üstlendiği program Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya ve Dumankaya İnşaat Başkan Vekili Barış Dumankaya ev sahipliğinde gerçekleşti.

Saba Tümer'in sunduğu Dumankaya Fifti Fifti lansmanı...

Toplantı esnasında önemli açıklamalarda bulunan Barış Dumankaya ‘Aldığınız dairenin yüzde 50'sini Dumankaya size aylık olarak ödemeyi taahhüt ediyor. İstanbul'da konut geri dönüşüm süresi 27-30 yıl arasında değişiyor. Biz, bu sistemle süreyi daha da azaltıyoruz. İstendiği takdirde 2 yıl sonra, değer yükseldiği takdirde Dumankaya'nın size ödediği paraları geri almamak kaydıyla bu sistemden çıkmak mümkün. Türkiye'de ilk kez uygulanıyor. Amerika ve Avrupa'da yaygın bir sistem. 10 yıl boyunca taahhüt veren bir sistem yok. Üstelik biz 120 ay boyunca, aylık yüzde 1 gibi getiriyi ödemek için müşterimize taahhüt ediyoruz' diye konuştu.

Saba Tümer, Dumankaya Fifti Fifti için işbirliği sürecini anlattı...

Bu sistemin Avrupa'nın birçok ülkesinde ve ABD'de var olduğunu dile getiren Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya ‘Tüketici konut almak istediğinde bu sistemle cesaretlenmek istiyoruz. İki sene önce kira garantili kampanya yapmıştık. Bugünkü model yeni bir şey değil. Uzun vadeli borçlanma yapınız varsa bu tür modeller geliştirilebilir. Şimdilik Avrupa Yakası'nda başlattık ancak önümüzdeki dönemde geliştirebiliriz. Direk tüketicinin lehine olan bir çalışma. Biz bu sistemle 10 senelik bir getiri taahhüt ediyoruz. Türkiye'de rakamlar her yıl yüzde 15-20 artıyor. Bu modelle hem getiri alınıyor hem de konutun değeri her geçen gün artıyor' dedi.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

 

dumankaya fifti fifti dumankaya fifti fifti saba tümer