Dumankaya Adres Sancaktepe / Dumankaya İnşaat

Dumankaya İnşaat firmasının Dumankaya Adres Sancaktepe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
satılık daire sancaktepe

Dumankaya, Adres Sancaktepe için ön talep topluyor

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 16.02.2015
Şimdiye kadar binlerce konuta imzasını atan Dumankaya İnşaat, Adres markasına 11. projeyi ekliyor.
Dumankaya İnşaat ilk Adres markalı "Adres 1" konut projesini 2008 Aralık'ta hayata geçirdi. Daha sonra sırasıyla Adres 2, Adres 3, Adres Botanik, Adres Lobi, Adres Panorama, Adres Natura, Adres Su, Adres Kampüs Batı ve Adres Kampüs Doğu'yu inşa etti. 

Yatırımcısına 2008-2011 yılları arasında, sadece 3 yıllık bir sürede yüzde 100 kazanç sağlayan Dumankaya Adres projelerinin en yenisi, 3 yıl aradan sonra günümüzün en kıymetli bölgelerinden biri olan Sancaktepe'de hayat buluyor!

Hem çok kazanmak isteyen yatırımcıların hem de ulaşılabilir fiyatla ev sahibi olmak isteyen ailelerin yüzünü güldüren Dumankaya Adres projeleri konumlandığı bölgeye kattığı değer ile de her zaman adından söz ettirmiştir.

Yapılan yatırımlar ile her geçen gün değeri artan Sancaktepe bölgesinde güvendiğiniz Dumankaya kalitesini bölgenin en uygun fiyatları ile satın alma fırsatını siz de kaçırmayın.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=dumankaya+adres'>dumankaya adres</a> sancaktepe

Adres Sancaktepe İletişim Bilgileri;

Web: http://www.dumankaya.com/
Telefon: 444 7 222

Adres Sancaktepe dumankaya adres satılık daire sancaktepe