Dumankaya

Dumankaya, 5 projesi ile kampanyaya katıldı

Konut Projeleri 03.08.2016 17:53

Dumankaya İnşaat Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER’in (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği), konut kampanyasına katıldı.

Dumankaya Mozaik, Dumankaya Modern Vadi, Dumankaya Miks, Dumankaya Ritim İstanbul ve Dumankaya Horizon olmak üzere toplamda 5 projesi ile GYODER kampanyasına katıldı. Firma, projelerini 120 ay vadeli ve aylık yüzde 0.7'lik bir kredi faizi ile daire sahibi olmak isteyenlere sunacak. Yine kampanya kapsamında satılacak konutlar için peşinat yüzde 25 yerine yüzde 20 olacak.

DUMANKAYA MOZAİK

Sancaktepe'de hayata geçirilen Dumankaya Mozaik, 1+0'dan 4+1'e kadar farlı daire seçenekleri sunacak. Az katlı mimarisi ile dikkat çeken projede daire fiyatları 247 bin liradan başlıyor. Teslimler ise Nisan 2017'de başlayacak. 

PROJENİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

DUMANKAYA MODERN VADİ

Esenyurt'ta inşa edilen Dumankaya Modern Vadi, Esenyurt'ta yükseliyor. 1+1'den  4+1'e kadar farklı dairelerden meydana gelen proje, hemen teslim fırsatı ile ev sahibi yapıyor. 

PROJENİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

DUMANKAYA MİKS

Dumankaya Miks projesi göl manzarası ile dikkat çekiyor. Satışları tamamlanan projede 1+0'dan 2+1'e kadar farklı daireler yer alıyor. 

PROJENİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

DUMANKAYA RİTİM İSTANBUL 

Rezidans ve ofislerden meydana gelen Ritim İstanbul, 35 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. 1+0'dan 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunan proje hemen teslim fırsatı sunuyor. 

PROJENİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

DUMANKAYA HORİZON

Kartal'da inşa edilen Dumankaya Horizon, Kartal'da hayata geçiriliyor. 178 bağımsız bölümden oluşan proje 1+1'den 4+1'e kadar farklı dairelerden meydana geliyor. 

PROJENİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ!