Dream Residence / Halil Avcı Şirketler Grubu

Halil Avcı Şirketler Grubu firmasının Dream Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Dream Residence

Dream Residence, Halil Avcı imzasıyla İstanbul'da!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 06.03.2017
Adana'da hayata geçirdiği projelerle adını duyuran Halil Avcı, şimdi İstanbul'da Dream Residence projesini teslime hazırlanıyor.
Yurtiçi ve yurtdışında 38 yıldır çok sayıda projeye imza atan Halil Avcı İnşaat'ın, İstanbul Anadolu yakası Minibüs Caddesinde bir süre önce temelini attığı Dream Residence, hızla yükseliyor. Yakında teslimlerine başlanacak olan proje, sadece konforlu bir yaşam sürmek isteyenlerin değil yatırımcıların da öncelikli tercihi oldu.

Halil Avcı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Murat Avcı, kentsel dönüşüm kapsamında projelendirdikleri 18 katlı Dream Residence'ın, her katta 3 daire olmak üzere toplam 51 daireden oluştuğunu söyledi. Projenin eski Bağdat Caddesi'ne sıfır konumda inşa edildiğini vurgulayan Avcı, "Tamamlandığında, o bölgenin en yüksek katlı binalarından birisi olacak. Biz ruhsat aldıktan sonra bölgeye 15 kat limiti geldi" dedi.

Dream Residence halil avcı