DAP Adam Kule / DAP Yapı

DAP Yapı firmasının DAP Adam Kule projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Adam Kule

Dragos'taki Adam gibi Kule'ye ön talep yağdı

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 17.04.2015
Kartal Maltepe hattını üs edinen ve birbirinden farklı projerle donatan DAP Yapı, Adam Kule ile bilinirliğini bir adım öteye taşıyor.
Bu zamana kadar gerçekleştirdiği Tango Kule, Burgu Kule ve Vazo Kule gibi birbirinden değişik ofis, konut ve rezidans yatırımları ile gündeme gelen DAP Yapı'nın İstanbul Dragos'taki yeni projesi Adam Kule büyük ilgi gördü. DAP Yapı yeni projesiile bölgede yatırım yapmak isteyen alıcı kesinden 5 binin üzerinde ön talep aldı.

Rezidans, home- ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak ve bölgenin çehresini değiştirecek yeni proje ön talep döneminde ev sahibi olmak isteyenlerden yoğun ilgi gördü.

Dragos'ta adam gibi yaşam

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz yeni projeye ilişkin yaptığı açıklamada, “Yeni projemizin adı Adam Kule olacak. Uzun zamandır çalıştığımız bir projeydi. Bugüne kadar yaptığımız en orijinal tasarımlı bina olacak. Henüz tanıtımı yapılmadan ön talep döneminde yoğun bir ilgi ile karşılaştık. Adam Kule, 30 katlı olacak ve bölgenin en güzel yerleşim yerlerinden Dragos'ta inşa edilecek” dedi.

DAP'tan yatırımcılara yeni proje  

Adam Kule'nin, DAP Yapı'nın zirve projelerinden biri olacağını belirten Ziya Yılmaz, “Projemizde ön satışlar devam ediyor. Şu ana kadar yaklaşık 5.000 kişiden ön talep alındı. Adam Kule ile daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi yatırımcılara yüksek prim sağlayacağız. Lokasyonu ve özellikleri ile yeni bir yaşamın kapılarını aralayacak Adam Kule'de ön talep avantajlarından yararlanmak isteyenleri bekliyoruz. Bu özel projemizin detaylarını Mayıs ayında kamuoyu ile de paylaşacağız” diye konuştu.

Kartal Maltepe hattı DAP Yapı Adam Kule